Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

Zdrowa żywność

Re: Zdrowa żywność

Postprzez Fargons » 13 lis 2017, o 10:47 ·

Ja mam ułożoną dietę stąd: http://lookfit.pl
Uwzględnia ona wszelkie wymagania co do produktów, także to żeby nie były to produkty śmieciowe. Polecam takie rozwiązanie.

Fargons

NowyPosty: 1Dołączył(a): 13 lis 2017, o 10:45

Postprzez Rudos » 21 lis 2017, o 22:29 ·

Tu widziałem ciekawe ogłoszenie https://gielda-rolna.com/owoce-jablka-c ... skie-1963/ jabłka świeżo zrywane ( pod koniec paź). Rozmawiałem z człowiekiem i można kupić np dwie skrzynki. Mam wrażenie, że te ze sklepów mają coraz więcej chemii. Nawet smak jest jakiś dziwny

Rudos

Postprzez ogrodos » 22 lis 2017, o 15:00 ·

W zdrowym ciele, zdrowy duch :) ja polecam kiełki, samo zdrowie, w dobrej cenie :)

ogrodos

Postprzez aleso » 23 lis 2017, o 00:33 ·

Moim zdaniem najważniejsze to, żeby uzupełniać diete o błonnik. Wtedy trawienie jest lepsze do tego dobra dieta i aktynowść fizyczna i można to nazwać przepisem na zdrowe życie :)

aleso

NowyPosty: 4Dołączył(a): 23 lis 2017, o 00:26

Postprzez Sojew » 13 gru 2017, o 12:52 ·

Najlepszym zdrowym dodatkiem jest chyba miód. Osobiście uwielbiam ten http://www.krainamiodow.pl/pl/c/MIOD-WI ... y-2016r/91. Najsmaczniej jest go połączyć z mlekiem <3

Sojew

NowyPosty: 4Dołączył(a): 13 gru 2017, o 11:20

Postprzez BusyBoy » 19 gru 2017, o 11:59 ·

Dobrą opcją są teraz te coraz bardziej popularne cateringi z dostawą. Ja znalazłem dieta z dowozem Warszawa i korzystam. Polecam coś takiego. Można sobie ustawić kaloryczność naszej diety i codzienne robienie posiłków można zastąpić tymi do odgrzania i nie tylko ;)

BusyBoy

NowyPosty: 1Dołączył(a): 19 gru 2017, o 11:56

Postprzez Likson » 22 gru 2017, o 09:46 ·

Mój trener osobisty w poznaniu rozpisał mi całą diete na bazie zdrowej żywności :)

Likson

NowyPosty: 2Dołączył(a): 21 wrz 2017, o 09:52

Postprzez aleso » 29 gru 2017, o 13:09 ·

Likson napisał(a):Mój trener osobisty w poznaniu rozpisał mi całą diete na bazie zdrowej żywności :)

Czy mógłbyś podać jakieś namiary na tego trenera? Ja jestem z poznania i zacząłem stostować tabletki African Mango na odchudzanie chciałbym do tego dołożyć odpowiednią diete i trening dla lepszych efektów.

aleso

NowyPosty: 4Dołączył(a): 23 lis 2017, o 00:26

Postprzez Aelirenee » 29 gru 2017, o 16:55 ·

Niestety mam słabe doświadczenia z cateringami dietetycznymi... Kilka razy postanowiłam na próbę zamówić przykładowy zestaw. Nie udało mi się znaleźć firmy, której byłabym w 100% pewna. Potem przez przypadek zobaczyłam w jaki sposób i w jakich miejscach powstają takie pudełkowe posiłki... Higiena pozostawiała wiele do życzenia. A i pojęcie tych gotujących ludzi o zdrowej diecie często niewielkie.

Zdecydowanie wolę jednak przygotować własnoręcznie lub jeżeli nie mam czasu, korzystam z szybkiej odżywki, która nie posiada w swoim składzie świństw. Zainwestowałam w dobre suplementy. Kupuję na stronie http://www.aloespolska.com/ i gotuję Rodzinie sama... uważając na laktozę czy gluten... Tu mam 100% pewności w jaki sposób potrawy są przygotowywane. Zdrowo niekoniecznie oznacza "długo" ;-)- mówię o czasie gotowania, natomiast jeżeli chcemy mieć pewność, że zdrowo... to gotujmy u siebie i dowartościujmy się witaminami czy minerałami. Z programem odchudzająco-oczyszczającym schudałam 4 kg, mój mąż 5,5kg. Nie jest problemem schudnąć... tylko utrzymać zdrową dietę. PS. Poczytajcie o dietach pudełkowych. są na ten temat artykuły... mało pochlebne.

Aelirenee

NowyPosty: 1Dołączył(a): 29 gru 2017, o 16:15

Postprzez probcia » 3 sty 2018, o 22:07 ·

dla mnie zdrowa zywnosc to ta ekologiczna oparta na blonniku.. mnie ona srednio sluzy bo mam po niej straszne zaparcia i musze pic dicopeg 10g by je zwalczyc ale ogolnie podobno jest to bardzo dobre

probcia