Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

Zdrowa żywność

Zdrowa żywność

Postprzez pandzix » 29 paź 2016, o 08:21 ·

Jesteście fanami zdrowej żywności? Jeśli tak to gdzie ją najczęściej kupujecie? Ja ostatnio trafiłam na stronę http://polenastole.pl/, gdzie znalazłam duży wybór produktów ekologicznych i właśnie czekam na przesyłkę do domu :) Zamawialiście u nich kiedykolwiek?

pandzix

Re: Zdrowa żywność

Postprzez Rudos » 23 lis 2016, o 22:43 ·

Zdrowa żywność jest ostatnio coraz bardziej popularna, ale ja szukałem ostatnio dostawcy warzyw do naszej stołówki, bo już brakuje mi czasu na odwiedzanie targowiska. Nie doceniałem walorów i przydatności internetu, bo znalazłem serwis giełda Rolna gdzie bez opłat można zamieścić ogłoszenie lub samodzielnie przeglądać oferty na produkty rolne.

Rudos

Postprzez Miecia » 2 gru 2016, o 11:14 ·

Jeśli zdrowa żywność to tylko od zaprzyjaźnionego rolnika. Nigdy z marketowego działu zdrowej żywności, gdzie znajdują się normalne produkty w 3 razy wyższych cenach.

Miecia

Postprzez megy » 14 gru 2016, o 13:03 ·

Dotrzeć do rolnika trudno. W dobrze zaopatrzonym markecie z polskimi produktami typu https://polskikoszyk.pl można już coś dla siebie znaleźć.

megy

Postprzez kazik123 » 15 gru 2016, o 19:45 ·

jak ma być zdrowa żywność to zdecydowanie musi sie pojawić temat nienasyconych kwasów tłuszczowych czyli omega 3. I pewnie mało osób wie że takie kawasy sa bardzo potrzebne dla naszego organizmu. A znaleźć możecie je w oleju rzepakowym. A o szczegółach to można poczytać w internecie np tu http://pokochajolejrzepakowy.eu/wiesz-o-omegach/

kazik123

Postprzez Oplajka » 27 gru 2016, o 11:25 ·

Nawet tę zdrową żywność trzeba jadać z głową. Bo cóż z tego, że kupisz sobie ciemny, wysokiej jakości chleb, jeśli cały dzień będziesz żywić się kanapkami, zamiast zjeść pożywny obiad? Dlatego warto wybrać się do dietetyka. Mnie wiele wskazówek podsunął Pan Michał http://www.michalwrzosek.pl/konsultacje-dietetyczne/ Byłam zdziwiona jak wiele błędów żywieniowych popełniałam i od razu te nawyki zmieniłam.

Oplajka

Postprzez Garbacz » 17 sty 2017, o 14:36 ·

Miecia napisał(a):Jeśli zdrowa żywność to tylko od zaprzyjaźnionego rolnika. Nigdy z marketowego działu zdrowej żywności, gdzie znajdują się normalne produkty w 3 razy wyższych cenach.

Ja na szczęście mam takiego znajomego rolnika :) Przynajmniej wiem co jem :) I to jest naprawdę zdrowa żywność :)

Garbacz

Postprzez MaurycyPoland » 24 sty 2017, o 12:10 ·

dieta dieta dieta :)

oscyloskop

MaurycyPoland

Postprzez Vaxa » 29 sty 2017, o 12:35 ·

Chcący naprawdę zdrowo się odżywiać z pewnością będą omijać szerokim łukiem żywność bez gmo. Za mało o niej wiemy, żeby stała się ona częścią spożywanego przez nas pokarmu. Dlatego warto kupować te produkty mięsne, które nie były w okresie wzrostu chowane na paszy modyfikowanej.

Vaxa

Postprzez luna89 » 30 sty 2017, o 09:52 ·

Ja jestem zwolenniczką zdrowej żywności i aktywności sportowej. Dodatkowo niedawno wprowadziłam suplementację i widzę efekty. Polecam wam stronkę Chudnij-szybko.pl - tabletki zielonej kawy.

luna89

NowyPosty: 1Dołączył(a): 30 sty 2017, o 08:51