Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

Śnieżnobiały uśmiech

Śnieżnobiały uśmiech

Postprzez Vaxa » 5 paź 2016, o 09:35 ·

Cześć,
Jestem ciekawa, jakie macie sposoby na śnieżnobiałe zęby. Czy korzystacie ze specjalnych zabiegów, czy może używacie domowych sposobów? Pomyślałam o zmianie dotychczasowej pasty do zębów na wybielająca i jestem ciekawa efektów.

Vaxa

Re: Śnieżnobiały uśmiech

Postprzez Michiru » 9 paź 2016, o 14:57 ·

Trzeba po prostu dbać o higienę i regularnie odwiedzać stomatologa.

Michiru

Postprzez kazik123 » 17 paź 2016, o 20:18 ·

jak ma byc śnieżnobiały to żadna pasta nie pomoże, pasty pomagają usuwać codzienny osad po kawie czy herbacie ale jak chcemy by nasze zęby były białe to najlepiej je wybielić. Jest dużo gabinetów stomatologicznych którzy zajmują się wybielaniem zębów ja znalazłem taki http://centrum.polkard.pl/uslugi/stomatologia.html

kazik123

Postprzez karollinnkkka » 2 lis 2016, o 18:29 ·

Każdy by chciał mieć piękny uśmiech, ale nie każdemu chce się o niego dbać, trzeba codziennie myć i płukać jamę ustną.

karollinnkkka

Postprzez Garbacz » 3 sty 2017, o 13:28 ·

Psikus napisał(a):Uśmiech i włosy to podstawa w dzisiejszym świecie zdrowia i mody :).
Niestety, ale sama pasta do zębów może tylko nieznacznie zęby wybielić. Cudów nie ma co się spodziewać. Natomiast wybielenie zębów w gabinecie przynosi efekt, tylko na jakiś czas i stajemy się wtedy uzależnieni od okresowych wizyt na wybielanie.

Owszem. Dodam jeszcze, że tylko w gabinecie jesteśmy pod stałą opieką zdrowotną.

Garbacz

Postprzez littlebear » 5 sty 2017, o 18:41 ·

Zęby możemy wybielić w domu stosując bardzo podobne preparaty, jak te, których używa dentysta, lecz płacąc niższe ceny niż w profesjonalnym gabinecie. Jeśli chcesz mieć śnieżnobiałe zęby, wypróbuj żel wybielający, który dokładnie wnika we wszystkie przestrzenie międzyzębowe, wraz z nakładkami i pozostaw je na kilkanaście minut dziennie.
___________________-
żłobek koło Owczarnii: www.malapanda.pl/podkowa-lesna/

littlebear

NowyPosty: 4Dołączył(a): 5 sty 2017, o 18:21

Postprzez sloniqer » 6 sty 2017, o 18:36 ·

Ja robiłam tak: przez 2 miesiące 2 razy w tygodniu przetnij ogórka w długi pasek i nałóż na zęby na 20 minut. potem umyj zęby normalną pastą mi baardzo pomogło i mam bieluteńkieee. polecam ten sposób zaleciła mi ciocia a ona pracuje jako dentystka.! :)

sloniqer

Postprzez miko25 » 12 sty 2017, o 20:00 ·

U mnie sprawdza się ssanie oleju kokosowego

miko25

Postprzez MaurycyPoland » 24 sty 2017, o 12:14 ·

wybielanie tylko u dentysty :)

meble warsztatowe

MaurycyPoland

Postprzez jogas » 24 maja 2017, o 12:44 ·

Jeśli chcesz mieć dobry , ładny uśmiech to częsta u dentysty jak najbardziej wskazana. Polecam tego tutaj : http://www.brzyskidentalcare.pl jeśli masz jakieś pytania jestem na prv.

jogas

NowyPosty: 2Dołączył(a): 24 maja 2017, o 12:42