Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

Rozpoczęcie programowania

Rozpoczęcie programowania

Postprzez tomasz25 » 4 sty 2016, o 23:45 ·

Mój brat codziennie siedzi na komputerze i gra. Pomyślałem, że skoro tak lubi komputer to może zrobiłby coś w kierunku innego wykorzystania komputera. Chce mu zatem sprawić prezent i kupić jakąś książkę o programowaniu. Jaką pozycję polecacie na start? Tylko proszę o taką, aby sie od razu nie wystraszył pisania kodu :D

tomasz25

NowyPosty: 2Dołączył(a): 21 gru 2015, o 14:40

Re: Rozpoczęcie programowania

Postprzez kryspiusz » 13 sty 2016, o 09:47 ·

Może jakieś tutorialne na YT? :) też o tym myślałem, ale jakoś mnie programowanie nie przekonuje

kryspiusz

Postprzez tomasz25 » 19 sty 2016, o 12:12 ·

tomasz25 napisał(a):Mój brat codziennie siedzi na komputerze i gra. Pomyślałem, że skoro tak lubi komputer to może zrobiłby coś w kierunku innego wykorzystania komputera. Chce mu zatem sprawić prezent i kupić jakąś książkę o programowaniu. Jaką pozycję polecacie na start? Tylko proszę o taką, aby sie od razu nie wystraszył pisania kodu :D

Kupiłem mu jakiś kurs w Internecie, ale chyba nie jest zainteresowany programowaniem, bo powiedział mi prosto w twarz, że niepotrzebnie kupowałem :D

tomasz25

NowyPosty: 2Dołączył(a): 21 gru 2015, o 14:40

Postprzez Fionnka009 » 13 wrz 2017, o 11:22 ·

Dobra ksiazka powinna wam wystarczyc. Mozecie tez uzupelniac wiedze z YT. Jezeli szukac bedziecie ksiazek na poziom podstawowy to polecam ten spis http://livro.pl/blog/programowanie-dla- ... ze-ksiazki na pewno pomoga wam ogarnac ten temat

Fionnka009