Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

Co byście zrobili?:)

Co byście zrobili?:)

Postprzez angrywolf » 25 lis 2007, o 16:53 ·

Skoro są tu luźne tematy, to podzielę się nowinką. Otóż niecałe dwa tygodnie temu stworzyłem forum. Do tej pory mam 29 użytkowników i nagle dostaję od jakiegoś gościa prywatną wiadomość z propozycją wykupienia płatnej reklamy na moim forum. Co mam zrobić? :) Nie chcę za bardzo oszpecać forum reklamami, nawet adsense póki co nie zainstalowałem. A w ogóle ile może kosztować taka reklama na forum?

angrywolf

KochaśPosty: 262Dołączył(a): 17 lis 2007, o 16:51Lokalizacja: Praska Warszawa

Re: Co byście zrobili?:)

Postprzez bubutm » 25 lis 2007, o 17:44 ·

Popatrz na allegro.pl jakie są ceny reklam po serwisach z PR (page rank) . Skoro mówisz , że masz od nie dawna to forum więc raczej nie posiadasz też szokująco dużego PR , więc jeśli byś się na to zdecydował wielkiej fortuny też nie zrobisz . Decyzja należy do Ciebie , zawsze to jakiś grosz np na domenkę lub płatny serwer ;)
Zapraszam na moje strony
http://www.wedkarze.info <- Miejsce każdego wędkarza

http://www.krotkofalowcy.info <- zapraszam na forum o tematyce krótkofalarskiej

bubutm

Postprzez angrywolf » 25 lis 2007, o 18:03 ·

Hehe, no tak. Jak ma to kosztować grosze, to zrezygnuję. Oszpecę tylko forum. Poza tym to reklama to by mi się jakaś przydała. Jakby był ktoś chętny, to wymienię się z kimś linkami :)

angrywolf

KochaśPosty: 262Dołączył(a): 17 lis 2007, o 16:51Lokalizacja: Praska Warszawa

Postprzez lizzanna33 » 11 maja 2017, o 18:02 ·

Osobiście jestem osobą której często nie starcza do ostatniego dnia miesiąca wyżyć z wypłaty, a to dochodzi prezent dla syna na ślub, chora matka i wydatki stają się coraz większe. Dlatego pożyczki to dobra opcja na wyjście z tych problemów, ale trzeba je brać z głową. Chwilówki ? Szybka pożyczka na raty on-line od Zaplo – warto ją wziąć? No co wy ! Tylko pożyczki pozabankowe, to idealna opcja dla każdego z nas... Zobaczcie na ranking pożyczek , a kalkulator kredytowy pozwoli nam dokładnie obliczyć idealne opcje kredytowe. Właśnie ostatnia pożyczki w firmie Aasa Polska jest najlepszą jaką otrzymałem, zero ukrytych kosztów, szybka decyzja, możliwość odroczenia spłaty... rewelacja !

lizzanna33