Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

Tańsze bilety na komunikację miejską w dużych miastach

Tańsze bilety na komunikację miejską w dużych miastach

Postprzez wirje29 » 28 wrz 2017, o 15:18 ·

Jakie są nowoczesne formy kupowania biletów? Pewnie tradycyjnie kupujecie w automatach i czekacie w kolejce? Ja korzystam z aplikacji mPay i mam bilet w telefonie, bez czekania i obawy że tramwaj mi odjedzie. Jak dla mnie to oszczędność czasu a także możecie sprawdzić jakie są ceny biletów na tej aplikacji mobilnej, ja sporo zaoszczędzam pieniędzy na niej! Sami się przekonajcie i zacznijcie iść z duchem czasu i korzystać z możliwości jakie dają płatności telefonem!

wirje29

NowyPosty: 1Dołączył(a): 27 wrz 2017, o 10:12

Re: Tańsze bilety na komunikację miejską w dużych miastach

Postprzez Areczek21 » 13 paź 2017, o 08:39 ·

Super sprawa :) A ja zastanawiałem się dlaczego mój kolega ostatnio jeździ komunikacją jak szalony :) A okazało się, że w Krakowie jest jakaś pula biletów za złotówkę, dostępna właśnie przez mobilne aplikacje.

Areczek21

Re: Tańsze bilety na komunikację miejską w dużych miastach

Postprzez Miecia » 13 paź 2017, o 08:50 ·

O proszę, muszę się tym zainteresować. A ktoś wie, czy ta sprawa dotyczy Śląska? Bo wstępnie miałam wynająć tutaj samochód w Tarnowskich Górach, ale ostatecznie zdecyduje się chyba na tramwaj

Miecia