Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

Grafifor.pl - forum webdesign

Grafifor.pl - forum webdesign

Postprzez bako999 » 9 mar 2014, o 13:57 ·

Witam, chciałbym zaprezentować Wam forum dyskusyjne skupiające się na grafice webdesign (projektowanie stron internetowych).

Forum istnieje już około trzech lat, ostatnimi czasy sporo się rozwinęliśmy, skupiamy dosyć dużą część społeczeństwa. Można znaleźć u nas całkowicie darmowe pliki dostępne w DL, rozwiązać swoje problemy dotyczące kodu czy też grafiki czy też po prostu podzielić się swoją wiedzą.

Prowadzimy konkursy graficzne z nagrodami pieniężnymi (cykliczne), więc jeśli ktoś ma ochotę to serdecznie zapraszamy :)

http://grafifor.pl/

PS Wiem, że wątek poniekąd łamie punkt 1 regulaminu działu, jednak na forum nie raz borykaliśmy się z problemami skryptu phpbb3 i myślę, że możemy okazać się pomocni dla wielu z tutejszych użytkowników.
Ale jeśli administracja uzna temat za niepoprawny, to niech robi swoje.

Pozdrawiam

bako999

NowyPosty: 1Dołączył(a): 9 mar 2014, o 13:43

Re: Grafifor.pl - forum webdesign

Postprzez drooid » 9 mar 2014, o 15:15 ·

Przygnębiające to forum :( Utwierdza mnie w przekonaniu, że nie umiem zaprojektować najprostszej grafiki :(
phpbb3: 3.1.2 | spolszczenie: phpbb.pl | czysta instalacja od 3.1.2 | aktualizowane: nie | nie konwertowane | mody: Automod | style: subsilver2 | serwer: płatny | php: 5.5.16 | mysql: 5.5.39

drooid

GapikPosty: 577Dołączył(a): 14 maja 2008, o 08:26Lokalizacja: Łódź

Re: Grafifor.pl - forum webdesign

Postprzez travel » 9 mar 2014, o 18:00 ·

Dozwolone jest umieszczanie tylko linków do forów stojących na ręcznie zainstalowanym, aktualnym skrypcie phpBB3 i do stron posiadających takie fora.

Ten punkt obowiązuje wszystkich użytkowników.
Nie ma wyjątków.

travel

PodróżnikPosty: 368Dołączył(a): 22 lip 2011, o 23:48