Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

Gdzie można zamieścić opinie o nieuczciwym użytkowniku?

Gdzie można zamieścić opinie o nieuczciwym użytkowniku?

Postprzez Pawwwle » 7 sty 2013, o 13:48 ·

Chciałbym skomentować współpracę z osobą, która wykonywała dla mnie prace na moim forum. Osoba ta jest z tego forum, zgłosiła się mailowo w odpowiedzi na zamieszczone przeze mnie ogłoszenie, tak więc nie ma założonego wątku tej osoby.

Współpracowałem z tą osobą około roku czasu. Były lepsze i gorsze momenty, dlatego mój komentarz będzie dwuczęściowy - pierwsza cześć będzie dotyczyła fachowości (tutaj ocena raczej pozytywna), a druga uczciwości (ocena zdecydowanie negatywna, gdyż zostałem perfidnie oszukany na dość wysoką kwotę, która nie została ani odpracowana, ani zwrócona).

Osoba ta jest tutaj poważana, dlatego przed napisaniem tej opinii chciałbym sprawę jakoś udokumentować Administratorowi niniejszego forum, aby miał świadomość, że wszystko co piszę to prawda i tylko prawda i żadnych w tym pomówień nie ma. Dysponuję wyciągami z przelewów bankowych i archiwum rozmów na Gadu-Gadu. Chcę być w porządku, więc zastanawiam się czy mogę takie rzeczy komukolwiek pokazać bez zgody mojego rozmówcy?

Pawwwle

Re: Gdzie można zamieścić opinie o nieuczciwym użytkowniku?

Postprzez pchelka » 7 sty 2013, o 15:52 ·

Pawwwle napisał(a):Współpracowałem z tą osobą około roku czasu.

Tyle czasu współpracowaliście i nagle okazał się zły?
Pawwwle napisał(a):zastanawiam się czy mogę takie rzeczy komukolwiek pokazać bez zgody mojego rozmówcy?

Nie możesz, poczytaj o ochronie danych i korespondencji bez zgody sądu lub "rozmówcy" nie wolno Ci upubliczniać takich informacji.
Pawwwle napisał(a):Dysponuję wyciągami z przelewów bankowych i archiwum rozmów na Gadu-Gadu.

Powiedz szczerze kogo interesują Wasze rozmowy i wyciągi? :)
Pawwwle napisał(a):Były lepsze i gorsze momenty

Byliście w jakimś związku (tak to zabrzmiało :) ) a może teraz macie gorsze momenty? :)

pchelka

NowyPosty: 3Dołączył(a): 21 sie 2012, o 16:54

Postprzez Pawwwle » 7 sty 2013, o 16:36 ·

Nasze rozmowy nie są jakoś szczególnie ciekawe, ale chodzi o to, że Wy się tutaj wszyscy doskonale znacie, a ja jestem z Wami zaledwie od roku i mało się udzielałem. Wątpię więc czy bez twardych dowodów ktokolwiek uwierzy mi, że wasz kolega z tego forum, jest tak nieuczciwy.

Dziękuję bardzo za to dociekliwe pytanie o moją orientację i już śpieszę z wyjaśnieniami. ;) W związku żadnym nie byliśmy, no chyba że przyjacielskim, bo bardzo się przez ten rok współpracy zakumplowaliśmy. Na tyle bardzo, że pożyczyłem mu nawet kasę, jak potrzebował na prawo jazdy. Były momenty kiedy szło się z nim dogadać, ale były też takie chwile, kiedy dostawał jakiejś amnezji i zapominał ile kasy wziął i za co. No w każdym razie bardzo to boli, gdy ktoś, kogo uważa się za dobrego kolegę, odwala taki numer.

Na razie wstrzymam się z wystawianiem jakiejkolwiek opinii o tej osobie, ponieważ przed chwilą otrzymałem zwrot części kwoty, którą był mi winny. Jak widać osoba ta wystraszyła się kompromitacji na tym forum. Za miesiąc ma oddać mi resztę kwoty, więc poczekajmy. :)

Pawwwle

Postprzez pchelka » 7 sty 2013, o 19:34 ·

Ale tak w ogóle to jaki numer odwalił, bo piszesz, że nie uczciwy, że oszukał, ale żadnych argumentów nie używasz, tylko to że masz jakieś rozmowy na GG i wyciągi.
Na to wychodzi że masz pretensje sam do siebie, że pożyczyłeś mu kasę, a on co zrobił, ukrywa się przed Tobą czy co, bo o niczym takim nie wspominasz.

pchelka

NowyPosty: 3Dołączył(a): 21 sie 2012, o 16:54