Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

Dyskusje o zmianach w regulaminach

Dyskusje o zmianach w regulaminach

Postprzez Ronnie » 12 maja 2012, o 12:00 ·

Tytuł chyba wyjaśnia wszystko. Tutaj można składać propozycje oraz zgłaszać uwagi co do regulaminów i planowanych zmian w nich.

Ronnie

Ort Hunter | Smerf GadułaPosty: 2766Dołączył(a): 10 kwi 2007, o 23:24Lokalizacja: Łódź

Re: Dyskusje o zmianach w regulaminach

Postprzez Hector » 12 maja 2012, o 16:36 ·

Proponuje dodać punkt w regulaminie nakazujący wypełnianie formularza z pytaniem, a tematy które będą zawierały problem np. z modem, a rubryka Modyfikacje zostanie olana taki temat spotka jeden tylko los, wiadomo jaki, a autor nagminnie łamiący ten punkt będzie karany warnikiem :P
Męczące to już się robi gdy trzeba za każdym razem ciągnąć za język użytkowników żeby podali niezbędne info, jak podczas zakładania pytania mieli to zrobić.

Hector

OsiłekPosty: 1624Dołączył(a): 19 paź 2011, o 11:36

Postprzez drooid » 12 maja 2012, o 18:12 ·

Yyyyy.... :roll: jakie info?
Sam nigdy nie podaję 90% wiadomości z tych tabelek :D Dlaczego? Już mnie zmęczyło za każdym razem wypełnianie info "skąd pobrałem spolszczenie" (nawet nie pamiętam skąd), "jaki mam php?" (nawet nie wiem jaki), "jaką wersję sql?" też nie zapamiętuję takich informacji). Nie wspomnę o tym, że bladego pojęcia nie mam jakie mam mody :D i jakie wersje tych modów.

No ale fakt, jesli jest to niezbędne i męczące, posty takie powinny być natychmiast usuwane. To i mnie by nauczyło podawania niezbędnych informacji.
phpbb3: 3.1.2 | spolszczenie: phpbb.pl | czysta instalacja od 3.1.2 | aktualizowane: nie | nie konwertowane | mody: Automod | style: subsilver2 | serwer: płatny | php: 5.5.16 | mysql: 5.5.39

drooid

GapikPosty: 577Dołączył(a): 14 maja 2008, o 08:26Lokalizacja: Łódź

Postprzez Sammael » 12 maja 2012, o 18:15 ·

Źle go zrozumiałeś.
Nie masz podawać informacji wszystkich, tylko potrzebne. Np. pisząc że masz problem z modyfikacjami, musisz wypełnić rubrykę "Zainstalowane modyfikacje".

Sammael

Postprzez Hector » 12 maja 2012, o 18:23 ·

drooid napisał(a):Yyyyy.... :roll: jakie info?

Hector napisał(a): niezbędne

Hector

OsiłekPosty: 1624Dołączył(a): 19 paź 2011, o 11:36

Postprzez drooid » 12 maja 2012, o 18:29 ·

:thumbup: aktualizowałem stopkę :lol:
phpbb3: 3.1.2 | spolszczenie: phpbb.pl | czysta instalacja od 3.1.2 | aktualizowane: nie | nie konwertowane | mody: Automod | style: subsilver2 | serwer: płatny | php: 5.5.16 | mysql: 5.5.39

drooid

GapikPosty: 577Dołączył(a): 14 maja 2008, o 08:26Lokalizacja: Łódź