Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

Nowy dział

Nowy dział

Postprzez DukaN » 4 sty 2012, o 20:40 ·

Witam,
Nie myślicie że przydał by się dział Tutoriale? Swoje musiałem umieszczać na phpbb3-mods.pl a chciał bym większej liczbie użytkowników pomóc.

DukaN

Re: Nowy dział

Postprzez Hector » 4 sty 2012, o 20:43 ·

Hector

OsiłekPosty: 1623Dołączył(a): 19 paź 2011, o 11:36

Postprzez DukaN » 4 sty 2012, o 21:00 ·

Hector napisał(a):Kategoria:Tutoriale

No tak, ale nie widzę tam żebym mógł dodać własny tutorial.

DukaN

Postprzez Hector » 4 sty 2012, o 21:16 ·

Może jak Twój poradnik będzie na prawdę dobry to trafi do Wiki

Taki dział o którym piszesz mógłby się gdzieś wcisnąć. np. jako subforum do Ogólnej dyskusji lub niżej do kategorii z komputerami, tylko ja osobiście jestem za tym by nie nazywał się Tutoriale bo nie jesteśmy w Ameryce, poza tym co to za dziwna odmiana Tutoriale, takiego słowa nie ma ani w słowniku Polskim, ani w Angielskim.

Hector

OsiłekPosty: 1623Dołączył(a): 19 paź 2011, o 11:36

Postprzez DukaN » 4 sty 2012, o 21:25 ·

Hector napisał(a):Może jak Twój poradnik będzie na prawdę dobry to trafi do Wiki

Taki dział o którym piszesz mógłby się gdzieś wcisnąć. np. jako subforum do Ogólnej dyskusji lub niżej do kategorii z komputerami, tylko ja osobiście jestem za tym by nie nazywał się Tutoriale bo nie jesteśmy w Ameryce, poza tym co to za dziwna odmiana Tutoriale, takiego słowa nie ma ani w słowniku Polskim, ani w Angielskim.

No fakt. Może Poradnik/i? Bardziej by pasowało. jako subforum to ok może być. Co do mojego "poradnika" to nie jest on aż tak ciekawy, przedstawia drobne poprawki kosmetyczne jak usuniecie nazwy rangi z widoku tematu itp...

DukaN

Postprzez LEW21 » 4 sty 2012, o 23:07 ·

Każdy może edytować wiki. Żeby dodać nowy artykuł, wejdź na http://wiki.phpbb3.pl/wiki/Tytuł_nowego_artykułu i kliknij Utwórz. Oczywiście trzeba się najpierw zalogować kontem z forum.
Potrzebujesz pomocy? Napisz na forum zamiast wysyłać komuś prywatną wiadomość lub pisać do kogoś przez jakiś komunikator.

LEW21

Papa SmerfPosty: 3078Dołączył(a): 18 cze 2006, o 12:17Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Rachu » 13 wrz 2013, o 21:52 ·

Też niestety mi czegoś takiego brakuje. Też chciałbym dodać jakiś swój tutorial :/

Rachu

NowyPosty: 3Dołączył(a): 19 sie 2013, o 14:15

Postprzez RedGreen » 23 lis 2014, o 12:01 ·

Chętnie widział bym dział o grafice komputerowej, może ktoś oprócz mnie się tym interesuje.

RedGreen

Posty: 31Dołączył(a): 19 lis 2014, o 12:31Lokalizacja: Łódź

Postprzez Ewwa » 6 gru 2016, o 11:06 ·

Temat grafiki powtarza się http://phpbb3.pl/viewtopic.php?f=3&t=18748 cały czas. Też optuję za jego stworzeniem. Grafika to temat rzeka. W świecie nowoczesnych technologii ma duże znaczenie. Porady , tutoriale , polecane programy graficzne.

Ewwa