Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

Oferty płatne - pomyłka czy wywyższanie?

Oferty płatne - pomyłka czy wywyższanie?

Postprzez dezerter_af » 16 lip 2011, o 01:22 ·

Witam!

Od już długiego czasu irytuje mnie jedna bardzo ważna rzecz. Mianowicie chodzi o dział oferty płatne tak jak napisałem w temacie. Problem jest taki, iż moderatorzy i smerfy mają podwieszone swoje tematy z ofertami płatnymi.

Zasadnicze pytanie jest "czym oni się wyróżniają, że ich tematy są podwieszone?" . Jeżeli ktoś mi wyskoczy z "bo oni dużo pomagają za darmo" to muszę odpowiedzieć, że ja robię to w podobnej ilości i robię to zazwyczaj prywatnie. Ale wiadomo, że są pewne limity bycia charytatywnym ponieważ w pewnym momencie zamiast pomocy zaczyna się zwykłe "ruch@*ie w d**e".

Natomiast jeżeli chodzi o jakoś wykonanych usług też mam się czym pochwalić. Niestety pierwsze dwie opinie poszły na forum mods-phpbb3 (Forum Napusa) to nie będę zmuszał klientów do pisania na głównym forum i robienia bałaganu z opiniami.

W takim razie ewidentnie proszę szanowną administrację oraz osoby uprawnione do zrobienia porządku w danym temacie.

Z wyrazami szacunku Sergiusz K.
Grafika na szkle do kuchni to idealny pomysł na odświeżenie jej wyglądu. Szkło jest wyznacznikiem elegancji, a dzięki elastyczności, można na nim nadrukować dowolną grafikę!
Grafika na szkle - Glass Decor

dezerter_af

PieszczochPosty: 546Dołączył(a): 8 gru 2008, o 17:15Lokalizacja: Częstochowa

Re: Oferty płatne - pomyłka czy wywyższanie?

Postprzez Ronnie » 16 lip 2011, o 14:24 ·

Ci użytkownicy zapracowali na "kolorek" (zwróć uwagę, że każdy z nich napisał co najmniej 300 postów, Ty niecałe 40), więc mają dodatkowe przywileje. Jeżeli chcesz zostać Smerfem, zgłoś się do blondynki.

Ronnie

Ort Hunter | Smerf GadułaPosty: 2766Dołączył(a): 10 kwi 2007, o 23:24Lokalizacja: Łódź

Postprzez dezerter_af » 16 lip 2011, o 15:54 ·

Nie zrozumiałeś mnie w ogóle. Nie zależy mi na tym aby zostać smerfem ponieważ dla mnie nie liczy się kolor tylko to co mogę od siebie dać.

Chodzi o to, że nie ma sprecyzowanych zasad podwieszania tematów z ofertami. Ja jako dobry "fachowiec" również chciałbym aby mój temat został podwieszony. Pozytywne opinie są na forum Napusa tak jak już pisałem wyżej. A jeżeli mówisz o postach to jest na to prosta zasada. Ilość postów nie odzwierciedla ich jakości.

pozdrawiam
Grafika na szkle do kuchni to idealny pomysł na odświeżenie jej wyglądu. Szkło jest wyznacznikiem elegancji, a dzięki elastyczności, można na nim nadrukować dowolną grafikę!

dezerter_af

Postprzez Ronnie » 16 lip 2011, o 17:10 ·

dezerter_af napisał(a):Chodzi o to, że nie ma sprecyzowanych zasad podwieszania tematów z ofertami.

Zasada jest jedna i bardzo prosta - trzeba należeć do którejś z grup zamkniętych/specjalnych na forum, np. Smerfy, Moderatorzy.

dezerter_af napisał(a):Ilość postów nie odzwierciedla ich jakości.

Liczba postów nie jest podstawowym kryterium, które decyduje o przyjęciu do którejś z ww. grup, to był tylko przykład.

Ronnie

Ort Hunter | Smerf GadułaPosty: 2766Dołączył(a): 10 kwi 2007, o 23:24Lokalizacja: Łódź

Postprzez dezerter_af » 16 lip 2011, o 19:07 ·

Ta zasada nie była nigdzie wcześniej pisana i nie jest jasna. Tak samo jak nie jasne są kryteria aby dołączyć do pewnej grupy zamkniętej.

W takim razie interesują mnie kryteria jakie trzeba spełnić aby moja oferta została przyklejona? Tak jak wspominałem wcześniej nie zależy mi na kolorze na forum bo czy go będę miał czy nie to i tak będę pomagał ludziom :)

dezerter_af

Postprzez Ronnie » 16 lip 2011, o 19:43 ·

dezerter_af napisał(a):Ta zasada nie była nigdzie wcześniej pisana i nie jest jasna. Tak samo jak nie jasne są kryteria aby dołączyć do pewnej grupy zamkniętej.

Zapisywanie każdej zasady w regulaminie nie ma sensu, bo większość osób go nie przeczyta, tak jak to jest z regulaminem działu "Pochwal się!". W sprawie dołączania do grup trzeba rozmawiać z Lwem (Moderatorzy) bądź blondynką (Smerfy).

dezerter_af napisał(a):W takim razie interesują mnie kryteria jakie trzeba spełnić aby moja oferta została przyklejona?

Przyjęcie do którejś z grup.

Ronnie

Postprzez dezerter_af » 16 lip 2011, o 20:03 ·

W takim razie temat jest już chyba całkowicie wyczerpany ja jeszcze podreperuję moją liczbę postów i będę się więcej tutaj pokazywał (Tak cały czas jestem i Napusa :) i zgłoszę się do Lwa albo Blondynki.

Dziękuje bardzo za udzielone odpowiedzi.

Pozdrawiam

dezerter_af