Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

Braki na wiki

Braki na wiki

Postprzez spello » 22 maja 2011, o 13:17 ·

Moglibyście podlinkować parę rzeczy na wiki? A dokładniej - chodzi mi o stronę Przenoszenie_danych_z_modyfikacji_Przema
Jak wszyscy wiemy jest wiele modów, które nazywają się prawie, a czasem całkowicie tak samo, co utrudnia instalację.

Czy mógłby ktoś podać jakie mody macie na myśli w przypadku "Genders MOD", "User Online Time" i "Custom Title Mod"? Nie znalazłem ich na waszej stronie.

spello

Re: Braki na wiki

Postprzez jarek26 » 22 maja 2011, o 13:30 ·

spello napisał(a):"User Online Time"

spello napisał(a):Nie znalazłem ich na waszej stronie.

A to co? viewtopic.php?f=686&t=14452

spello napisał(a):"Custom Title Mod"

http://forum.phpbb3-mods.pl/custom-title-mod-t716.html

spello napisał(a):Genders MOD

http://www.bbcode.pl/baza-modyfikacji-f ... html#p7243

Podczas konwersji z Przema gadu gadu przenosi się do ICQ więc możesz to przenieść instalując http://forum.phpbb3-mods.pl/gg-tlen-sky ... -t135.html i wykonać zapytanie do bazy danych aby przeniosło wartości ICQ z phpbb_usersbb2 dla GG a później wyczyścić ICQ

jarek26

KanonierPosty: 1187Dołączył(a): 6 mar 2010, o 20:30Lokalizacja: Łomża

Postprzez spello » 22 maja 2011, o 14:03 ·

jarek26 napisał(a):Podczas konwersji z Przema gadu gadu przenosi się do ICQ więc możesz to przenieść instalując http://forum.phpbb3-mods.pl/gg-tlen-sky ... -t135.html i wykonać zapytanie do bazy danych aby przeniosło wartości ICQ z phpbb_usersbb2 dla GG a później wyczyścić ICQ

Miałem ten mod na oku, ale myślałem, że będę musiał to wszystko przenosić ręcznie. Uff :)
A może mógłbyś podać mi, jakie dokładnie komendy powinienem wykonać? Będę wdzięczny :)

spello

Postprzez jarek26 » 22 maja 2011, o 20:50 ·

Zrób podobnie jak przy przenoszeniu danych z Custom Title Mod.

Tylko jak tam masz zapytanie

Kod: Zaznacz cały

UPDATE `phpbb_users` SET `user_custom_title` = (SELECT `user_custom_rank` FROM `phpbb_usersbb2` WHERE `phpbb_users`.`user_id` = `phpbb_usersbb2`.`user_id`);

to zamień go na coś w stylu

UPDATE `phpbb_users` SET `user_gg` = (SELECT `user_icq` FROM `phpbb_usersbb2` WHERE `phpbb_users`.`user_id` = `phpbb_usersbb2`.`user_id`);

jarek26

Postprzez spello » 7 lip 2011, o 20:21 ·

Poprawne zapytanie to:

UPDATE `phpbb_users` SET `user_gg` = (SELECT `user_aim` FROM `phpbb_usersbb2` WHERE `phpbb_users`.`user_id` = `phpbb_usersbb2`.`user_id`);

spello

Postprzez spello » 7 lip 2011, o 20:40 ·

Ale jeszcze mam drobne pytanie - przez wyczyszczenie pola "users_aim" rozumiesz całkowite usunięcie tego z bazy i utworzenie na nowo, czy jak?

spello

Postprzez jarek26 » 7 lip 2011, o 20:51 ·

spello napisał(a):przez wyczyszczenie pola "users_aim" rozumiesz całkowite usunięcie tego z bazy i utworzenie na nowo

Czyszczenie a usuwanie to dwie inne sprawy. Po wyczyszczeniu pozostaje pusta tabela a jak usuniesz to jej nie będzie.

jarek26

Postprzez spello » 7 lip 2011, o 20:57 ·

Wiem o tym, tylko że nie znajduję funkcji na czyszczenie pola, tylko na usunięcie, a nie znam się na tym aż tak żeby znać komendę na pamięć - jeśli jest taka mozliwośc to bardzo o nią proszę.

spello