Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

Dotacje na rzecz forum?

Dotacje na rzecz forum?

Postprzez wtf » 21 sie 2010, o 21:23 ·

To forum, a właściwie napus (głównie on) i jeszcze kilka osób sporo mi pomagało z ogarnięciem burdelu technicznego na moim forum. Chciałbym przelać jakąś dotację na rzecz tego forum. Czy jest taka możliwość?
Dodam, że czasem bym przelewał jakieś drobne kwoty. Właściwie pozycjonowanie ani nic takiego się nie przyda na to forum (masz forum phpbb3, popsuło Ci się coś, wpisujesz w google 'phpbb3 support', które forum wybierasz? bo myślę, że nie phpbb.com...), ale myślę, że taka 'zapłata' za pomoc jednak byłaby motywacją do dalszej pomocy dla laików i nie tylko :)

wtf

Re: Dotacje na rzecz forum?

Postprzez LEW21 » 22 sie 2010, o 20:34 ·

Jako że nie mamy już stałych sponsorów oraz nie umieszczamy nigdzie reklam, a korzystamy z serwera dedykowanego (ok. 1500 zł rocznie), mile widziane będą dotacje, które pomogą nam go dalej opłacać.

Preferujemy wysyłanie dotacji za pomocą PayPala (e-mail: administracja@phpbb3.pl):

Możliwe jest również przekazanie dotacji za pomocą przelewu bankowego - w tym celu zapraszam na PW.
Potrzebujesz pomocy? Napisz na forum zamiast wysyłać komuś prywatną wiadomość lub pisać do kogoś przez jakiś komunikator.

LEW21

Papa SmerfPosty: 3078Dołączył(a): 18 cze 2006, o 12:17Lokalizacja: Warszawa

Re: Dotacje na rzecz forum?

Postprzez wtf » 25 sie 2010, o 20:38 ·

Ok, już odkładam pieniądze, w razie czego napiszę i jakąś drobną sumkę przeleję. Sam zbieram zresztą na swoje forum (dokładniej to na styl za 100 zł, ale on poczeka), ale jednak gdyby tego supportu nie było musiałbym na pewno więcej wydać dla freelancerów..

wtf