Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

Brzydki wygląd forum.

Re: Brzydki wygląd forum.

Postprzez Pray » 14 gru 2010, o 02:05 ·

"Brzydki wygląd forum." - 100% racji
Nie tworzyłem nowego tematu, bo to byłoby zbędne ponieważ nazwy tematów byłby identyczne.

W aktualnym stylu Future Pro jest:
Za duże przyciski (mam rozdzielczość 1280 na 1024 i dalej jest duże O_o)
Czcionki może zmniejszyć trochę
Awatar nie mieści się u góry po prawej stronie tuż za "Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpbb 3.0"
---

Teraz drugi "Future Today":
Ogólnie przyjemny dla oka kolor, ale wciąż te przyciski jednak nie pomagają w nawigacji na forum, można się strasznie pogubić
Czcionki może zmniejszyć trochę
Awatar nie mieści się u góry po prawej stronie tuż za "Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpbb 3.0"
---

I trzeci "Future Light":
To samo co wyżej

i teraz wada wspólna dla tych wszystkich stylów - OKROPNE logo phpBB3.pl jest totalnie beznadziejne niby proste i bez rewelacji, ale jak na tak poważne forum jest zbyt proste i wykonane przez amatora, dlaczego cień jest taki duży? dlaczego w ogóle jest aż tak bardzo widoczny? zmieńcie to logo...

Trochę wszystko jest takie... zagubione jak na phpbb3 - w sumie to "Przyjazne użytkownikom" forum było kiedyś bardziej przyjazne dla "zwykłego" użytkownika.

Pozdrawiam Pray.
Obrazek

Pray

Posty: 256Dołączył(a): 27 cze 2006, o 23:40Lokalizacja: Hmmm Bobolice RoX

Postprzez Jacold » 14 gru 2010, o 03:34 ·

Logo to zwykły tekst z cieniem... Czego się spodziewać?

Kod: Zaznacz cały

h1 {
color: #FFA468;
font-size: 3.2em;
font-style: italic;
margin: 0.4em 0px 0.5em;
text-shadow: black 0.1em 0.1em 0.1em
Obrazek

Jacold

Posty: 166Dołączył(a): 16 kwi 2010, o 19:15Lokalizacja: Poznań

Postprzez Pray » 14 gru 2010, o 06:37 ·

Tekstu bez cienia i nie napisanego w css lecz narysowanego w programie graficznym przy czym powinno to "logo" być po prostu obrazkiem.
Obrazek

Pray

Posty: 256Dołączył(a): 27 cze 2006, o 23:40Lokalizacja: Hmmm Bobolice RoX

Postprzez legend » 12 sty 2011, o 12:00 ·

Co do wyglądu forum, to zawsze myślałem że na supportach, nie jest on brany pod uwagę, liczy się zawartość, ale bez obrazy, dla grafika, te style z css są wolne i nieintuicyjne, wiem że chcieliście się popisać nowymi standardami, ale przeholowaliście, korzystanie z forum to katusze, w porwaniu do innych supportów phpbb3 to jest nawet gorzej niż kiepsko, co z tego że styl domyślny jest niby nowoczesny i prawie w całości w css, jak jest nieintuicyjny, i jak się już daje przezroczystość na forum, to się na tło daje jakiś obrazek a nie białe tło, to jest bezsensu, i te zaokrąglenia powinny być na 3 ustawione no może 5, i te rozwijane menu prawie wszędzie, to takie wnerwiające, że dodanie nawet emota trwa za długo, zanim menu się rozwinie, zanim zobaczymy emoty, trochę to trwa, o bbcodes nie wspomnę, kompletnie nietrafiony pomysł, a miejsce na te błahe funkcje jest. Mógłbym jeszcze więcej opisywać, co jest nieintuicyjne, ale po co ,podsumuję o tylko tak, styl jest gorszy od domyślnego i w życiu aż tak kiepskiego nie widziałem, kompletnie nieudane próba wprowadzenia nowoczesnych standardów, efekt końcowy jest taki że oprócz bajerów forum utrudnia korzystan8ie z podstawowych funkcji, z szukania wsparcia. :D

legend

Postprzez Schizo » 31 sty 2011, o 22:39 ·

Postanowiłem się podłączyć pod ten temat:

http://i53.tinypic.com/126dbif.png

Schizo