Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

Brzydki wygląd forum.

Brzydki wygląd forum.

Postprzez MrBAD » 28 kwi 2010, o 12:55 ·

Witajcie :)

Tak siedzę i sobie myślę o tym forum. Idea i sens istnienia 5/5, skrypt bb3 jest wciąż na tyle wywierany przez fora przemopodobne, że każdy support phpbb3, mający na celu propagowanie tego, jakże dobrego skryptu wyjdzie wszystkim znającym temat na dobre.

Chciałbym jednak zwrócić uwagę na wygląd tego forum. Jest on wg mnie delikatnie mówiąc brzydki i tandetny. Źle dobrane kolory, proste logo, wszędzie brązowo-czarny gradient i niemal różowe tło w jakieś motylki.
To nie wygląda dobrze, osobiście uważam, że nawet standardowy pro-silver wyglądał by lepiej, może warto coś tutaj zmienić? Jeśli chodzi o funkcjonalność thema, to na ten temat się nie wypowiadam, bo wszystko działa jak należy, mam nawet wrażenie, że nad tym themem pracował programista, który nie bardzo pojęcie ma o grafice.

Pozdrawiam!

MrBAD

Posty: 6Dołączył(a): 14 gru 2008, o 17:44Lokalizacja: Leszno

Re: Brzydki wygląd forum.

Postprzez napus » 28 kwi 2010, o 12:59 ·

MrBAD napisał(a):To nie wygląda dobrze, osobiście uważam, że nawet standardowy pro-silver wyglądał by lepiej, może warto coś tutaj zmienić?

Przyzwyczajenia z przema :?:
Zauważyłem że wszyscy użytkownicy przema mają problem z poruszaniem się na forum które wygląda troszeczkę inaczej, czyżby.... albo nie będę nikogo obrażał.
Możesz sobie zmienić styl w panelu użytkownika.

napus

VeteranPosty: 7656Dołączył(a): 11 mar 2009, o 20:16Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez MrBAD » 28 kwi 2010, o 13:01 ·

napus napisał(a):
MrBAD napisał(a):To nie wygląda dobrze, osobiście uważam, że nawet standardowy pro-silver wyglądał by lepiej, może warto coś tutaj zmienić?

Przyzwyczajenia z przema :?:
Zauważyłem że wszyscy użytkownicy przema mają problem z poruszaniem się na forum które wygląda troszeczkę inaczej, czyżby.... albo nie będę nikogo obrażał.
Możesz sobie zmienić styl w panelu użytkownika.

Kiedy ja nie mam najmniejszego problemu z poruszaniem się po tym forum, dlatego że wygląda ono inaczej. Mam wykupiony skrypt IPB, niegdyś korzystałem z vB, w gruncie rzeczy rzadko korzystałem ze skryptu phpbb2 modified by przemo. Bardziej chodziło mi o sam reprezentatywny wygląd forum i potencjalnym odrzuceniu ze strony przeciętnego internauty.
Nie chodzi mi też o to, że budowa/ wygląd forum jest inny, chodzi mi tylko i wyłącznie o tandetny dobór kolorów..

MrBAD

Posty: 6Dołączył(a): 14 gru 2008, o 17:44Lokalizacja: Leszno

Postprzez wojok040 » 28 kwi 2010, o 17:36 ·

Zgodzę się kolorystyka jest wręcz przytłaczająca i za ciemna jak na takie dobranie barw.
wojok040

wojok040

Postprzez Jacold » 28 kwi 2010, o 19:02 ·

Przyłączam się do wątku. Reszta stylów razi w oczy, więc nie mam wyboru i muszę używać tego. Dobre by było jak byście jakiś ciemniejszy dodatkowy stl dali (np. skopiować ten i dać jakieś ciemne tło i jakieś inne gradienty). Pzdr.
Obrazek

Jacold

Posty: 166Dołączył(a): 16 kwi 2010, o 19:15Lokalizacja: Poznań

Postprzez Quorce » 24 wrz 2010, o 22:32 ·

Oja... Przychodzę tutaj jako osoba która posiada dwa fora IBP i od niedawna także w phpBB3 (z przymusu). Przyznam, że tragiczniejszego wyglądu forum daaaaaaaaaawno nie widziałem. Na małych ekranach np. Opera iPhone, Asus 1005P czy Nokia E66 - zero czytelności! Wszystko nawalone jak strona dziecka z podstawówki... Brakuje jeszcze marquee menu głównego i migających różowych linków. Naprawdę to forum musi takie być? Poprzednia wersja była o niebo lepsza. :)

Quorce

Postprzez le_szek » 24 wrz 2010, o 22:49 ·

Włącz sobie stary styl i po problemie.

le_szek

EksploratorPosty: 900Dołączył(a): 28 cze 2009, o 21:58

Postprzez Voldemort » 25 wrz 2010, o 15:03 ·

Faktycznie kiedyś było trochę lepsze ale to nie jest takie najgorsze.
Życie jest jak tabliczka czekolady - nigdy nie wiesz co się przytrafi...
Zapraszam na forum sportowe, a także trening oraz suplementy i odżywki

Voldemort

Postprzez Vexatus » 26 wrz 2010, o 08:52 ·

To chyba kwestia gustu, ale siła przyzwyczajenia też robi swoje... :D

Vexatus

Posty: 34Dołączył(a): 28 gru 2009, o 18:01Lokalizacja: Inowrocław

Postprzez Fragles » 26 wrz 2010, o 11:12 ·

Ja wole ten starszy, pomarańczowy, o wiele lepszy od tego nowego.

Fragles

Posty: 228Dołączył(a): 30 lis 2009, o 19:15Lokalizacja: Poznań