Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

mChat :)?

mChat :)?

Postprzez macer » 1 kwi 2010, o 22:49 ·

Można by zainstalować mChat na forum?
myślę że przydałby się mini-czat na forum ;)

macer

Re: mChat :)?

Postprzez Ronnie » 1 kwi 2010, o 23:05 ·

dostępny dla wszystkich userów? większość wiadomości to byłyby pytania i prośby o pomoc...
i dlaczego akurat mChat?

Ronnie

Ort Hunter | Smerf GadułaPosty: 2751Dołączył(a): 10 kwi 2007, o 23:24Lokalizacja: Łódź

Postprzez macer » 1 kwi 2010, o 23:08 ·

mChat IMHO to najlepszy "shoutbox" dla phpBB3 ;)

Ronnie, i o to chodzi, można by zadać jakieś proste pytanie, a na czacie chyba szybciej pojawiła by się odpowiedź :D

macer

Postprzez Ronnie » 1 kwi 2010, o 23:23 ·

macer napisał(a):mChat IMHO to najlepszy "shoutbox" dla phpBB3 ;)

nie używałem, więc nie będę oceniał, ale na pewno nie będziemy instalować mChata, kiedy jest phpBB3 Chat MOD

macer napisał(a):Ronnie, i o to chodzi, można by zadać jakieś proste pytanie, a na czacie chyba szybciej pojawiła by się odpowiedź :D

nie, każdy by tam zadawał pytania, często po kilka osób jednocześnie, i byłby straszny bałagan

Ronnie

Ort Hunter | Smerf GadułaPosty: 2751Dołączył(a): 10 kwi 2007, o 23:24Lokalizacja: Łódź

Postprzez Stasiu96 » 30 kwi 2010, o 23:01 ·

To jest tylko support, znając życie cały sb był by zawalony linkami do tematów i wpisami typu: "POMOCY, POMUSZCIE HTTP;//"
Jestem na nie, można by zrobić jakiś czat na oddzielnej stronie ale to jak chcecie

Stasiu96

Postprzez Don Vito » 1 maja 2010, o 09:25 ·

Ja myślę że dobrze by było napisać jakiś mały regulamin w którym by było napisane co tam wolno a czego nie w razie czego by się wlepiało warny i moze dało by rad dawać bany na SB.
Przed napisaniem nowego tematu użyj opcji SZUKAJ i sprawdź czy nie ma gdzieś odpowiedzi na twoje pytanie.
Forum wielotematyczne Pogodzinach serdecznie zapraszam.

Darmowa bramka proxy

Don Vito

Posty: 62Dołączył(a): 11 mar 2010, o 19:15Lokalizacja: Warszawa

Postprzez blondynka » 1 maja 2010, o 12:44 ·

Już to przerabialiśmy, ani regulamin, ani warny nie pomagały. Był tam jeden wielki śmietnik.
Obrazek  

blondynka

SmerfetkaPosty: 224Dołączył(a): 22 gru 2007, o 17:23Lokalizacja: Wioska Smerfów

Postprzez Schizo » 8 maja 2010, o 14:39 ·

Ja jestem całkowicie na NIE.
Od pomocy jest forum a nie shoutbox.
A co do rozmów na tym czacie tutaj to wątpie, aby były jakieś burzliwe dyskusje tam prowadzone :P

Schizo

Postprzez czlek » 14 paź 2010, o 10:00 ·

Witam wszystkich!
Wybaczcie, że odświeżam ten dosyć stary temat, ale mam pewną propozycję. Co myślicie o stworzeniu kanału IRC? Mógłbym się podjąć stworzenia kanału, jego administracji itp. Jeśli ktoś z administracji czyta ten post i jest tym zainteresowany proszę o kontakt w celu ustalenia szczegółów.

czlek

NowyPosty: 1Dołączył(a): 14 paź 2010, o 09:07

Postprzez LEW21 » 14 paź 2010, o 13:32 ·

Już mieliśmy - #phpbb3.pl na irc.freenode.net - praktycznie nikt oprócz członków ekipy na niego nie wchodził.
Potrzebujesz pomocy? Napisz na forum zamiast wysyłać komuś prywatną wiadomość lub pisać do kogoś przez jakiś komunikator.

LEW21

Papa SmerfPosty: 3078Dołączył(a): 18 cze 2006, o 12:17Lokalizacja: Warszawa