Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

jaki antywirus?

jaki antywirus?

Postprzez borys3k » 5 maja 2009, o 10:25 ·

Witam, jaki antywirus polecacie? Oczywiście najlepiej, żeby to był freeware... używam aktualnie avast'a ale nie wiem czy to najlepszy wybór... część osób poleca NOD... jednak na stronie jest darmowa tylko wersja testowa... coś innego polecicie?

borys3k

Re: jaki antywirus?

Postprzez wojtula25 » 5 maja 2009, o 10:29 ·

Ja z darmowych antyvirów polecam Avira AntiVir. Jeśli chodzi o darmowe dystrybucje ten program jest godny polecenia ;)

wojtula25

ZbanowanyPosty: 103Dołączył(a): 9 lis 2008, o 22:19

Postprzez borys3k » 5 maja 2009, o 10:32 ·

przyjrzę się... rozumiem, że jest częsta aktualizacja bazy wirusów tak?

borys3k

Postprzez wojtula25 » 5 maja 2009, o 10:36 ·

borys3k napisał(a):przyjrzę się... rozumiem, że jest częsta aktualizacja bazy wirusów tak?

Tak baza aktualizuje się codziennie 8-)

wojtula25

ZbanowanyPosty: 103Dołączył(a): 9 lis 2008, o 22:19

Postprzez KrisNH » 5 maja 2009, o 10:41 ·

Ja używam avasta'a i jestem zadowolony. Korzystam z niego już ok 1.5 roku i nie miałem jeszcze żadnych problemów. Może dlatego, że nie skanuje w ogóle PC...? :lol:
Przed zadaniem pytania skorzystaj z Wiki i wyszukiwarki!
Get Firebug!

KrisNH

VeteranPosty: 1547Dołączył(a): 26 paź 2008, o 18:53Lokalizacja: Kraków, Nowa Huta

Postprzez blondynka » 5 maja 2009, o 22:27 ·

Tylko avast! Jestem mu wierna od lat i nigdy mnie nie zawiódł. Oczywiście nie wyłączam go, tak jak niektórzy, gdy nie daje mi wejść na stronę z wirusem ;)
Obrazek  

blondynka

SmerfetkaPosty: 224Dołączył(a): 22 gru 2007, o 17:23Lokalizacja: Wioska Smerfów

Postprzez bjfs » 6 maja 2009, o 08:42 ·

Też polecam darmową edycję Avast! HOME Edition.

Wykrywalność ma niezgorszą, łapie zainfekowane strony, których niektóre AV nie łapią (miałem ostatno przypadek z pewnym robakiem ukrytym w spakowanym aplecie Java). A i czasem poinformuje nas o tym, czego się wystrzegać w sieci. Zatem jest też taka mała bramka między społecznością, a autorami Avasta. Czesi to potrafią... :P

Wcześniej miałem preinstalowany przez producenta Norton Antivirus; produkty Nortona to klasa, ale ten był już przestarzały (hehe).

Jak będę miał pracę na etacie :ugeek: to sobie jednak sprawię ESET Smart Security (bo tak), a rodzinie Avast! Professional Family Pack, o!

Kod: Zaznacz cały

$_ = split(/( )/,'just,another,repl,hacker'); $_~~s/j/J/;
my $url='    http://bartek.stobiecki.eu    '; use v6;# ß⚡
$_~~s:g/\ //;$_~~s:g/\,/\ /;$_~~s/rep/Per/; say $url, $_;

bjfs

BetatesterPosty: 21Dołączył(a): 10 kwi 2009, o 12:21Lokalizacja: Piotrków Trybunalski, Polska, EU

Postprzez parker » 13 maja 2009, o 10:06 ·

Prawie od 3 lat korzystam z Avasta i nie narzekam. Kiedyś korzystałem także z Panda Antivirus, jednak ten program antywirusowy bardzo zamulał mi kompa i tym samym z niego zrezygnowałem.
Betting Forum => http://www.bet-up.net

parker

Postprzez amistad18 » 13 maja 2009, o 14:09 ·

Avast faktycznie jest fajny, i darmowy, często aktualizują bazy wirusów, jedynie co to czasami podczas aktualizowania bazy i programu zdarza mu się zamulić kompa. Jeśli ktoś chciał by naprawdę dobry program ( niestety płatny, trial tylko 30 dni ), to polecam G DATA Antywirus ... będąc jego szczęśliwym użytkownikiem, nie raz nieskutecznie próbowałem jakiś syf załapać.

amistad18

VeteranPosty: 1068Dołączył(a): 23 lip 2008, o 14:42Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez matix001 » 15 cze 2009, o 00:45 ·

blondynka napisał(a):Tylko avast! Jestem mu wierna od lat i nigdy mnie nie zawiódł. Oczywiście nie wyłączam go, tak jak niektórzy, gdy nie daje mi wejść na stronę z wirusem ;)

Avast.. masakra xD

Wolę NOD'a 30 dniowego xD
I jego polecam w 100% :)

matix001