Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

Windows, emm, Vienna ??

Re: Windows, emm, Vienna ??

Postprzez Pray » 12 cze 2007, o 06:45 ·

Kudlaty, Nie programuje i proszę cię nie obrażaj moderatora, bo za to może być warnek ^.^

Co do Bananikusa - To ja na nim przecież nie siedzę tylko zdanie wymieniamy między sobą, a to już nie moja wina, że Człowiek omylnym jest.

//end Offtopic.
Obrazek

Pray

Posty: 256Dołączył(a): 27 cze 2006, o 23:40Lokalizacja: Hmmm Bobolice RoX

Postprzez Trezi » 29 cze 2007, o 22:14 ·

Jak widać na tym forum co niektórzy są obrażeni na cały świat... nie rozumiem tego gdyż po to są aplikacje różnego typu oraz systemy operacyjne aby je testować i wypowiadać się o nich ja osobiście nie mam nic do Linux czy Microsoftu i jego systemów ale wszystko z dystansem... Nie rozumiem tylko pewnego rodzaju nienawiści co u niektórych kiedy się powie "Microsoft"

P.S a co do ram to jeśli się powyłącza kilka opcji i zrezygnuje w pełni z aero będzie działała Vista może nie Ultimate a Starter na takim sprzęcie a bulwersy co niektórych proszę dla siebie zachować jak się nie testowało ok??

Trezi

Postprzez LEW21 » 29 cze 2007, o 22:26 ·

Testowałem Windows Vista Ultimate RC1 z Aero Basic (nic innego nie zadziałało) na 512 MB. Efekt? Chodziło wolniej niż ślimak.
Potrzebujesz pomocy? Napisz na forum zamiast wysyłać komuś prywatną wiadomość lub pisać do kogoś przez jakiś komunikator.

LEW21

Papa SmerfPosty: 3078Dołączył(a): 18 cze 2006, o 12:17Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Trezi » 30 cze 2007, o 12:34 ·

OK ja nie powiedziałem że chodzi super itp. ale da się coś przetestować... a pyzatym można podłączyć zwykłego flasha np. 1GB i ma się dodatkową pamięć wirtualną a co za tym idzie dodatkowa wydajność... myślę że na 512MB DDR dobrej firmy i procesor 1.5 GHz (tylko nie nowe celerony czy AMDki słabe... mowa tylko o Intel i to trochę nowszych wystarczy do normalnej pracy na tym systemie... oczywiście płyta główna to fundament komputera jeśli ma się słabą to jak można Viste uciągnąć??

Trezi

Postprzez RAFIO » 30 cze 2007, o 16:45 ·

a pomyśleć że Linuksowy beryl robi to samo na p2 z 128 ramkami.
Obrazek

Cieszę się że uważasz, że znam odpowiedź na każde pytanie dotyczące phpbb3. Ale nie zawsze tak jest. Dlatego pisz na forum, a nie do mnie na pw, lub GG!

RAFIO

VeteranPosty: 807Dołączył(a): 15 gru 2006, o 23:57

Postprzez Trezi » 30 cze 2007, o 21:39 ·

Heheh nie ma to jak Linux prawda ??

Trezi

Postprzez Andy! » 30 cze 2007, o 23:01 ·

Ja wgrałem RTM'a na Celeronie 2,0GHz 512MB RAM i Vista chodziła miodzio nawet z włączonym Aero Glass! Używałem kilka tygodni i sprawowała się bardzo dobrze! Korzystałem z FF, nie miałem żadnego AV, wszystko co systemowe... Ma dużo fajnych narzędzi, np. przeglądarka grafik. Ogólnie przyjemny systemik. Do linuksa i maka nic nie mam, ale wolę Windowsa.
Pozdrawiam i zapraszam na vortal nowych technologii aero - m
Andy

Andy!

Posty: 84Dołączył(a): 15 wrz 2006, o 17:45Lokalizacja: Zgierz (koło Łodzi)

Postprzez HitcH » 1 lip 2007, o 09:09 ·

wczoraj sie bawiłem MacBokiem - pierwsze wrażenia porównując do Visty - zajebi*ty system.
Jeśli chodzi o samo używanie go na codzień - można się przyzwyczaić. Najtrudniej było opanować działanie tego przycisko pod tauchpadem, bo zazwyczaj naciskać na touchpada idzie, a tu nie da się
Mimo to... jakbym miał wybrać: Mac czy Vista - odp jest jasna... Mac. Więcej opcji, lepsze efekty, lepsza obsługa sprzętu (nawet z k750i sobie przysyłałem przez bleutootha a w V bez sterowników nie pociągnie ;] ) Poza tym... Vista jest wolna i ni obsługuje połowy sprzętu.

HitcH

Postprzez Andy! » 1 lip 2007, o 09:27 ·

Dobra, a czy na Macu pogram w Counter Strike'a? A czy np. zaktualizujesz sobie soft SEUS'em w tym K750? VIsta na razie dopiero weszła na rynek. Z xp też nie było ciekawie jak wszedł. Poczekamy jeszcze kilka miesięcy i już wszystko będzie kompatybilne z Vistą, zobaczysz.

HitcH napisał(a):Poza tym... Vista jest wolna i ni obsługuje połowy sprzętu.

A na jakim sprzęcie patrzyłeś tą Vistę? Bo jak martketowy no to faktycznie kicha może być... Za kilka miesięcy prawie każdy będzie miał kilka giga ramu i dwurdzeniowy procesor. Nowe gry będą zoptymalizowane pod Vistę i wszystko będzie ładnie śmigać, a o xpeku wszyscy zapomną. A wracając do Maca. Jakby MS zrobił system, który działałby tylko na kilku komputerach to zapewne też by tak śmigał...
Pozdrawiam i zapraszam na vortal nowych technologii aero - m
Andy

Andy!

Posty: 84Dołączył(a): 15 wrz 2006, o 17:45Lokalizacja: Zgierz (koło Łodzi)

Postprzez Balas » 1 lip 2007, o 10:09 ·

Mac w obsludze, wygodzie i wygladzie bije windowsa i linuxa na glowe. Przynajmniej po czasie, w jakim dane mi bylo go uzywac Jego jedyna wada to cena, ktora skutecznie odstrasza.
Chetnie przesiadlbym sie na linuxa, nawet z samej checi poznania tego systemu, a nie predkosci dzialania/bezpieczenstwa/wygladu/itp. , ale wiekszosc programow, ktore uzywam nie da sie uruchomic nawet w emulatorze. Pozostaje mi siedziec na XPku (chociaz duzo mu nie brakuje, jedynie bajerow i wodotryskow)
Obrazek
Forum polskiego fanclubu Dream Theater.
Zapraszam wszystkich miłośników DT i muzyki progresywnej.

Balas

Posty: 148Dołączył(a): 23 cze 2007, o 12:38Lokalizacja: Inowrocław