Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

Windows, emm, Vienna ??

Re: Windows, emm, Vienna ??

Postprzez koton22 » 6 sie 2007, o 23:04 ·

Mam nadzieję że nie wlepi mi nikt warna za tego posta.

Jak dla mnie to microsoft przesadza z cenami, i pod tym względem jest lepszy linux ostatnio miałem na płytce Najnowszego linuxa Mandr. (nie pamiętam dokładnie nazwy) ale przy instalacji miał ładną grafikę powiem tylko tyle gdyż nie zainstalowałem dziada bo mi się nie chciał, ale powrućmy do windowsa ja na obecny czas nie kupie se orginała nawet nie posiadam takiego obecnie, dlaczego? może zadacie pytanie z prostej przyczyny Windows XP profesional kosztuje ponad pół tysiaka gdzieś z 7 stów (700zł dla nie wiedzących) jedynie wersja SP Home Edition jest w miarę tania ceny chodzą od 350 w górę ale za niego to ja dziękuje, ja se wolę popiracić troszkę nisz wydawać fortune na system idę se do mojego nauczyciela infy, podrzucam pustą cd a on mi wypala.

Jeżeli system by się klasyfikował między cenami 150 - 350 kupił bym go.

koton22

Postprzez HubertOff » 7 sie 2007, o 10:33 ·

A co dochodzi do oryginała?? Plik instalacyjny WMP11 da sie rozpakować WinRARem bez sprawdzania. IE nigdy nie pokona Firefoxa. A aktualizacje ?? Buuuuu ...

HubertOff

Posty: 249Dołączył(a): 18 mar 2007, o 19:51Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Bananikus » 13 sie 2007, o 17:01 ·

Vieenna to kodowa Win 7 to już normalna nazwa, która może się zmienić, ja bym na miejscu Gates'a walił to że tak długo im to idzie, zrobił porządny system i wydał go 2 lata później i nazywałby się Longhorn, miał świetne logo i to by ludzi przyciągneło, gdyby to był "Longhorn" i miał to co mniał mieć, byłby rewolucją.... Gdzie się podział WinFS, gdzie się podziały te technologie? a nie ma ich i założe się że nie będzie w Sevenie, gdy zobaczyłem, nie ma longhorna, jest vista..... wiedziałem że system klapa i miałem rację ( i tu nie chodzi o to że zmieniam zdanie, bo vista jest napewno o wiele lepsza od XP... ale to miała być rewolucja, a nie ewolucja ), taki instynkt, nazwa longhorn, była zbyt atrakcyjna na taką klapę :) to zmienili, w tym momencie przestałem wierzyć w microsoft, dla mnie tera wszystkie systemy to ścierwa, może mnie coś opentało, ale teraz jak mam Vistę to żaden system mi nie odpowiada :P robię własny ( lol ) hmmmm, nie wiem co myśleć.... ale nie ma systemu który by mi pasował....
Obrazek

Bananikus

Postprzez RAFIO » 13 sie 2007, o 18:32 ·

Humm, nie wiem czy to prawda, ale Longhornem ma być nazwa kontynuatorka linii NT
Obrazek

Cieszę się że uważasz, że znam odpowiedź na każde pytanie dotyczące phpbb3. Ale nie zawsze tak jest. Dlatego pisz na forum, a nie do mnie na pw, lub GG!

RAFIO

VeteranPosty: 822Dołączył(a): 15 gru 2006, o 23:57

Postprzez Balas » 13 sie 2007, o 21:31 ·

Longhornem ma być nazwa kontynuatorka linii NT

z tego co mi wiadomo to jest nazwa robocza (dla NT), ale moge sie mylic ;)
Obrazek
Forum polskiego fanclubu Dream Theater.
Zapraszam wszystkich miłośników DT i muzyki progresywnej.

Balas

Posty: 148Dołączył(a): 23 cze 2007, o 12:38Lokalizacja: Inowrocław

Postprzez Bananikus » 16 sie 2007, o 09:56 ·

Longhorn była to nazwa kodowa Visty i Windows Server 2008 ( Microsoft Longhorn Server ), wątpie żeby próbowali ja wkrześić i dać tą nazwę czemu innemu
Obrazek

Bananikus

Postprzez RAFIO » 16 sie 2007, o 15:06 ·

Obrazek

Cieszę się że uważasz, że znam odpowiedź na każde pytanie dotyczące phpbb3. Ale nie zawsze tak jest. Dlatego pisz na forum, a nie do mnie na pw, lub GG!

RAFIO

VeteranPosty: 822Dołączył(a): 15 gru 2006, o 23:57

Postprzez Bananikus » 16 sie 2007, o 20:09 ·

A jednak nie, bo to jest właśnie windows Server 2008.... tylko z nieuaktualnioną stroną, w końcu to polska.... zresztą zauważ że to i to, mają narazie takie same bety...... http://www.microsoft.com/windowsserver2008/default.mspx

edit: dalej nie wierzysz? Proszę bardzo: http://pl.wikipedia.org/wiki/Microsoft_ ... erver_2008
Obrazek

Bananikus

Postprzez Adelle44 » 23 gru 2012, o 15:27 ·

Humm, nie wiem czy to prawda, ale Longhornem ma być nazwa kontynuatorka linii NT

Adelle44

NowyPosty: 3Dołączył(a): 23 gru 2012, o 15:20