Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

Windows, emm, Vienna ??

Re: Windows, emm, Vienna ??

Postprzez Trezi » 10 cze 2007, o 18:43 ·

Za wcześnie chyba nikt się nie wypowie o systemie Viena gdyż jeszcze go niema natomiast Vista nie jest taki zły jak go wszyscy malują. Obecnie jakikolwiek system operacyjny nie pochodzi bez odpowiedniego firewalla ( nie mowie o systemowym) ale np. produkty Symantec Norton 360 i Kasperski kompatybilnych systemów pod Viste jest coraz więcej. Jeśli M$ wyda servise packa pod Viste będzie lepiej ja jak zarazie nie sadze że XP jest świetnym systemem bo robi się w nim ogromny śmietnik nawet gdyby nie wiem co... JAk narazie ja polecam Viste ultimate, jądro jest zmienione, system stabilniejszy, a wymaganie - no cóż świat idzie do przodu, można na 256 DDram bez aero i chodzi;) + 1Ghz

Trezi

Postprzez Bananikus » 10 cze 2007, o 22:36 ·

Takie małe sprostowanie: Musi być conajmiej 512mb, inaczej nawet nie zacznie się instalować, ale nawet na takiej ilości nie polecam, mój kumpel miał i szybko wyrzucił, nie dlatego że nie podobało się mu w niej coś, tylko dlatego że musiał, system po kilku dniach chodził, jak GTA:4 na 200mhz. Dlatego że całe ramy był zawalone...
Obrazek

Bananikus

Postprzez Pray » 11 cze 2007, o 01:15 ·

system po kilku dniach chodził, jak GTA:4 na 200mhz.

GTA: 4 się nie odpali na takim Procesorze.

Dlatego że całe ramy był zawalone...

Napisałeś o GTA: 4 na procesorze 200mhz, a Tu z ramami wyskakujesz. Jesteś nie pewny człowiek rozważniej pisz swoje wypowiedzi proszę
Obrazek

Pray

Posty: 256Dołączył(a): 27 cze 2006, o 23:40Lokalizacja: Hmmm Bobolice RoX

Postprzez Bananikus » 11 cze 2007, o 12:47 ·

Napisałem że Vista na 512mb ramów chodzi jak GTA:4 na procesorze 200mhz ( jakby się włączyła ). Więc nie wydaje mi się żebym był niepewny i pisał nierozważnie swoje wypowiedzi.
Obrazek

Bananikus

Postprzez RAFIO » 11 cze 2007, o 13:21 ·

Zacznijmy od tego, że GTA 4 nie zostało jeszcze wydane na pc
Obrazek

Cieszę się że uważasz, że znam odpowiedź na każde pytanie dotyczące phpbb3. Ale nie zawsze tak jest. Dlatego pisz na forum, a nie do mnie na pw, lub GG!

RAFIO

VeteranPosty: 807Dołączył(a): 15 gru 2006, o 23:57

Postprzez Bananikus » 11 cze 2007, o 13:35 ·

Ani na PS3, ani na Xboxa, ale wiadomo już jakie będzie miało wymagania, i jaka będzie grafa, widać na trailerze, że do tego będzie musisałbyć naprawdę porządny sprzęt, więc nie widzę problemu żeby dać takie trochę przesadne porówanie.
Obrazek

Bananikus

Postprzez Pray » 11 cze 2007, o 16:28 ·

Bananikus, ale Bezpodstawne to tylko twoje Domysły, więc się Domysłami nie dziel z nami, bo możesz Kogoś w błąd wprowadzić
Obrazek

Pray

Posty: 256Dołączył(a): 27 cze 2006, o 23:40Lokalizacja: Hmmm Bobolice RoX

Postprzez Bananikus » 11 cze 2007, o 17:43 ·

Domysły. To z tymi ramami, to nie domysł, bo sam widziałem. A to z tym gta, chyba logiczne....
Obrazek

Bananikus

Postprzez LEW21 » 11 cze 2007, o 23:05 ·

Pray, rafio, zejdźcie z niego Rozumiem że Wam podpadł w temacie o prosilverowych buttonach i brakiem stopki, ale to nie powód żeby się na nim wyżywać bez powodu
Potrzebujesz pomocy? Napisz na forum zamiast wysyłać komuś prywatną wiadomość lub pisać do kogoś przez jakiś komunikator.

LEW21

Papa SmerfPosty: 3078Dołączył(a): 18 cze 2006, o 12:17Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Kudlaty » 12 cze 2007, o 00:10 ·

hmm no cóż... muszę to napisać... choć nie chciałem.. :]

Mod Pray w tym temacie zachowuje się jak totalny bezmózgi troll internetowy.. :]
Gdzieś tam pisał że coś niby programuje ale w tym temacie to ja widzę u niego kompletny brak myślenia.. :]

Tak więc... przed następnymi postami zastanówcie się co piszecie...

Kudlaty