Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

notebook

Re: notebook

Postprzez Damon » 15 cze 2008, o 11:40 ·

Mardag napisał(a):Jeśli chodzi o system, to polecam Windows XP Home. Teraz na Allegro kupisz OEM nówkę za niecałe 200 zł, więc naprawdę warto.

http://pl.wikipedia.org/wiki/OEM ;-)

Mardag napisał(a):Sam kiedyś korzystał z Linuxa i nie jest zły, ale moim zdaniem mniej pewny.

Co przez to rozumiesz? :)
届カナイ愛ト知ッテイタノニ抑エキレズニ愛シ続ケタ・・・
JapanMusic.pl | Damon.pl | Blog

Damon

Posty: 263Dołączył(a): 22 mar 2008, o 23:09Lokalizacja: Tilburg, NL

Postprzez Mardag » 18 cze 2008, o 13:27 ·

Wiem, co to znaczy, że wersja jest OEM :) Ale na czym polega problem?

Mardag

Postprzez Damon » 18 cze 2008, o 13:30 ·

Wikipedia napisał(a):Nie wolno go przenosić na inne komputery oraz odsprzedawać.

Czyli tak czy inaczej kupująć Windows OEM łamiesz przepisy ;)
届カナイ愛ト知ッテイタノニ抑エキレズニ愛シ続ケタ・・・
JapanMusic.pl | Damon.pl | Blog

Damon

Posty: 263Dołączył(a): 22 mar 2008, o 23:09Lokalizacja: Tilburg, NL

Postprzez umedardus » 27 cze 2008, o 18:03 ·

elemis napisał(a):Witam,

chcę kupic sobie notebooka. Od razu mowie, ze nie zalezy mi, aby uzywać go do gier czy internetu. Liczę, ze bedzie słuzył mi tylko i wyłącznie do korzystania z worda i przechowywania danych typu pliki textowe, fotografie. Co sądzicie o tym, by zakupic takiego w cenie 1200-1300 zł (nowy) przez allegro? Wiem, ze jest sporo osób, które nie preferują takich transakcji, ale towary są wystawiane przez renomowany sklep internetowy, a nie przez jakiegoś naciagacza. Poza tym patrze równiez na ilosc pozytytwnych komentarzy. Poza tym jak patrze na uklad klawiszy w notebook`ach to zastanawiam sie czy bardzo męczą sie dłonie przy pisaniu ? Swoją drogą nie wiedzialem, ze nie ma w nich napedu FDD, tylko dvd - trudno bedzie mi sie przyzwyczaić, bo dyskietki darzę sporym sentymentem :roll:

Dlaczego nadal używasz dyskietek :?: Przecież to już historia :!:

umedardus

Posty: 22Dołączył(a): 15 kwi 2008, o 16:08Lokalizacja: NS, Gdynia

Postprzez mulat » 11 mar 2009, o 15:33 ·

Na allegro, można kupić kota w worku, jeśli chodzi o kompa, chyba, że wystawia sprzęt jeden ze znanych w sieci sklepów internetowych, wtedy mamy gwarancję, że kupujemy to co jest w opisie.

Co do zakupu laptopa, w tej cenie zwróciłbym uwagę na ASUS EEEPC 901-BK031X, który kupujesz razem z XP-ekiem, więc nie musisz dodatkowo kupować systemu :)
Ostatnio edytowano 11 mar 2009, o 18:30 przez Ronnie, łącznie edytowano 1 raz
Powód: nie stawia się spacji PRZED przecinkami i kropkami... http://www.zanimnapiszesz.info/?p=bledy_jezykowe#Bledy_interpunkcyjno-typograficzne

mulat

Postprzez KrisNH » 11 mar 2009, o 17:38 ·

Zobacz na datę...
Przed zadaniem pytania skorzystaj z Wiki i wyszukiwarki!
Get Firebug!

KrisNH

VeteranPosty: 1552Dołączył(a): 26 paź 2008, o 18:53Lokalizacja: Kraków, Nowa Huta