Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

tworzenie muzyki na komputerze

Re: tworzenie muzyki na komputerze

Postprzez Derenlis » 2 paź 2017, o 10:14 ·

Zapewne przyda Ci się media konwerter poe. To bardzo przydatne urządzenie przy produkcji muzyki. Polecam.

Derenlis

NowyPosty: 1Dołączył(a): 2 paź 2017, o 10:12

Postprzez pandzix » 2 paź 2017, o 10:33 ·

Ja uważam, że komputer warto połączyć z żywymi instrumentami. Na przykład z keyboardem czy też gitarą elektryczną. Koniecznie zajrzyjcie więc na stronę http://km-tune.eu/. Znajdziecie tam oferty z najróżniejszych sklepów muzycznych.

pandzix

Postprzez Egazefy » 12 paź 2017, o 08:08 ·

Ja dałem komputer do serwis komputerów w Poznaniu i poprosiłem ich żeby mi coś fajnego znaleźli, zainstalowali mi 4Media Ringtone Maker 2.0.4 jest łatwy w obsłudze i fajnie idzie się nim pobawić, sprawdz sobie go i daj znać czy pomogłem.

Egazefy

NowyPosty: 1Dołączył(a): 12 paź 2017, o 08:06

Postprzez anetafad » 27 paź 2017, o 12:44 ·

Fajnie sie robi :D

anetafad

Postprzez krata » 20 lis 2017, o 10:09 ·

W tym celu najlepiej kupić komputer stacjonarny. Takie komputery są dużo mocniejsze i bardziej stabilne niż laptopy. Warto rzucić okiem na przykład na taki model: https://www.komputronik.pl/product/366338/komputronik-infinity-hc-500-x001-.html. To będzie inwestycja na wiele lat i na pewno będziecie zadowoleni.

krata

Postprzez myszunia » dzisiaj, o 09:21 ·

Aby tworzyć muzykę, na pewno będzie Ci potrzebny dobry komputer. Koniecznie przejrzyj oferty różnych sklepów internetowych, aby wybrać najkorzystniejszą. Wiem, że wybór jest duży ale zwracaj koniecznie uwagę na parametry sprzętowe. To bardzo ważne i istotne w każdym komputerze.

myszunia