Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

[ KeyBB ] Informacje

[ KeyBB ] Informacje

Postprzez Yazzie » 15 kwi 2007, o 17:44 ·

Witam

Niedawno rozpocząłem prace nad prostym skryptem umożliwiającym założenie własnego forum dyskusyjnego. Być może wielu z was uważa, że pomysł jest bez sensu, gdyż phpBB, IPB, SMF itp. podbiły rynek i każdy inny skrypt nie przeszkodzi im. Jednak ja budując skrypt uważam to za świetną zabawę i chęć sprawdzenia się w świecie PHP, HTML, CSS i SQL.

Napisałem ten temat, gdyż chcę wiedzieć, jak wy postrzegacie mój pomysł. Ewentulanie szukam także osób do pomocy

Dziękuję i Pozdrawiam
Polski Support phpBB3 i phpBB2 modified by Dan - coś trzeba mieć z życia

Yazzie

Re: [ KeyBB ] Informacje

Postprzez Kudlaty » 15 kwi 2007, o 20:01 ·

moze najpierw sprobuj zrobic cos prostszego.. np zwykly cms...
bo jakos nie widze Ciebie jako goscia ktory zaczal robic dobry skrypt...
co tez nie oznacza ze ja zrobilbym to lepiej.. :]

Kudlaty

Postprzez Yazzie » 15 kwi 2007, o 20:17 ·

To będzie prościutki skrypt, Kudlaty Zrobiłem już kilka skryptów, np. do newsów. Teraz próbuję swoich sił w tym zakresie

Yazzie

Postprzez HubertOff » 7 maja 2007, o 16:04 ·

Czy można przetestować nowy skrypt ??

HubertOff

Posty: 249Dołączył(a): 18 mar 2007, o 19:51Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Yazzie » 17 maja 2007, o 21:04 ·

HubertOff napisał(a):Czy można przetestować nowy skrypt ??

Nie można przetestować skryptu, gdyż nie jest gotowy Obecnie pracuję nad połączeniem MySQL i PHP. Niestety, Apache nie dysponuje bazami, a bee.pl, na którym robię zwykle domeny, zawiesił się. Jeżeli ktoś ma domenę na zbyciu, lub chciałby sponsorować domenę keybb.pl, to będę bardzo wdzięczny

P.S. Znalazłem dawno nieużywaną domenę na serwerze płatnym, nie potrzebna mi jest już testowa domena Mimo to dziękuję za chęci Teraz rozpoczynam pracę na serio

Adres: w

Yazzie

Postprzez RAFIO » 17 maja 2007, o 23:09 ·

Patrzę, i widzę, że dość dużo kodu "pożyczasz" z phpbb3.

Ładnie to tak?
Obrazek

Cieszę się że uważasz, że znam odpowiedź na każde pytanie dotyczące phpbb3. Ale nie zawsze tak jest. Dlatego pisz na forum, a nie do mnie na pw, lub GG!

RAFIO

VeteranPosty: 822Dołączył(a): 15 gru 2006, o 23:57

Postprzez Yazzie » 18 maja 2007, o 13:52 ·

RAFIO napisał(a):Patrzę, i widzę, że dość dużo kodu "pożyczasz" z phpbb3.

Wiesz, ja nic o tym nie wiem Ty najpierw sprawdź, zanim cokolwiek powiesz, bo nic nie zapożyczałem z phpBB3, mogę przysiąc na wszystko

Yazzie

Postprzez RAFIO » 19 maja 2007, o 14:22 ·

Kod: Zaznacz cały

<{FORUM_TITLE}>
<{FORUM_DESC}>
Opiekun: <{FORUM_MODERATOR}>

Ten fragment zaiste jest bardzo podobny do tego co widzimy w pliku forumlist_body stylu subsilver2 phpbb3. I to mnie zmyliło
Obrazek

Cieszę się że uważasz, że znam odpowiedź na każde pytanie dotyczące phpbb3. Ale nie zawsze tak jest. Dlatego pisz na forum, a nie do mnie na pw, lub GG!

RAFIO

VeteranPosty: 822Dołączył(a): 15 gru 2006, o 23:57

Postprzez Bananikus » 20 maja 2007, o 15:47 ·

Yazzie i forum..... sory, ale to są chyba kpiny. Tak, 13 latek który chce zrobić skrypt forum. Szczerze, weź się najpierw za coś prostszego co się komuś kiedyś przyda, a nie próbuj robić rzeczy których nie potrafisz, bo jak narazie ten cały keybb to czyste przepisywanie i nic więcej.

Nic praktycznie narazie nie zrobiłeś a chwalisz się na dziesiątkach for... załamujesz mnie i tyle.
Obrazek

Bananikus

Postprzez mateofi » 20 maja 2007, o 18:40 ·

Bananikus napisał(a):Yazzie i forum..... sory, ale to są chyba kpiny. Tak, 13 latek który chce zrobić skrypt forum. Szczerze, weź się najpierw za coś prostszego co się komuś kiedyś przyda, a nie próbuj robić rzeczy których nie potrafisz, bo jak narazie ten cały keybb to czyste przepisywanie i nic więcej.

Nic praktycznie narazie nie zrobiłeś a chwalisz się na dziesiątkach for... załamujesz mnie i tyle.

Wiek nie jest wyznacznikiem umiejętności. Czasami człowiek który jest po studiach ma mniejszą wiedzę niż człowiek który ma swoje hobby i poświęca jemu swój wolny czas.

mateofi

VeteranPosty: 410Dołączył(a): 23 sty 2007, o 09:32