Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

Przemo - dlaczego nie?

Re: Przemo - dlaczego nie?

Postprzez SadaM666 » 11 lut 2008, o 14:57 ·

Co do postu montee to interesujący wykres :P też jestem ciekawy adresu forum .

Wracajac do tematu . . .

Ja przez prawie rok miałem forum na przemie ( pomijajac fakt że 2 razy mnie wywalili z hostingów , jeszcze wtedy forum było malutkie ) . To jest chyba najbardiej mulny skrypt jaki znam :P , gdyby nie sponsor musiałbym kupywać dedyka :) .
Nie mam pojecia dlaczego ludzie się go tak kurczliwie trzymaja , tak jak już wszycy wcześniej napisali , po co tyle zbednych opcji ? modów ? i innych pierdół ! Przeszedłem na phpbb3 i jestem w 100% zadowolny :) wszystko co potrzebne i nic więcej .

Pozdrawiam

SadaM666

VeteranPosty: 787Dołączył(a): 14 gru 2007, o 11:59

Postprzez montee » 15 lut 2008, o 19:29 ·

Napisałem z TYMI SAMYMI MODAMI - nieczytane posty, seo-friendly i kilka mniejszych dodatków. Miałem serwer core2duo i przemo go zajeżdżało, teraz forum testowałem na celeronku 2.0 i było 30-50% wolnej mocy.

montee

Postprzez BlueMan » 16 lut 2008, o 00:14 ·

SadaM666 - bo właśnie potrzeba tak dużej liczby modów i zarządzania nimi (on/off) przyciąga do Przema.
Przemo jest dobre na początek istnienia forum... raczej w czasach phpBB2 nie było lepszej modyfikacji... .

Teraz jest phpBB3 i coś nie widać nowego przema i pewnie wielu userów na tym straci, bo przejdą na czyste phpBB3.

No to fajnie śmiga jak na Celeron 2.0 tylko tyle mocy bierze :)
Ja już przeszedłem z Przemo do phpBB3, a Ty? ^^
http://www.BlueForum.pl - Piąty Wymiar Rzeczywistości
http://www.ForumOrange.net - Forum Orange GSM
http://www.phpBB4.pl - phpBB4 żabawniej ;)

BlueMan

VeteranPosty: 306Dołączył(a): 15 gru 2007, o 11:15Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez krzywo » 2 maja 2008, o 10:55 ·

PHP Hypertext Preprocessor Bulletin Board modified by Przemysław Matoga - tak on się nazywa w pełni (nazwisko znalazłem na jego forum)

Ja go jeszcze teraz używam, bo w Czerwcu zakończę testy BB3, i wtedy zacznę je wdrażać.
Okiem admina:
Mam do dyspozycji te moduły, których nie ma w BB2 Original:
Kontrola systemu
Portal
Załączniki
Download
Album
Edycja (FAQ i pr. BBCode)
Logi
SQL
Zgłaszanie postów
Moduły statystyk
Sondy: Wyniki głosowań

krzywo

Postprzez Mardag » 6 maja 2008, o 19:08 ·

Prowadzę SPAM. Ponad 600 userów, transfer około 6-9 GB miesięcznie. Forum chodzi szybko i hostingodawca nie ma zastrzeżeń. Problem przy Przemie pojawia się przy kilkuset użytkownikach naraz! na stronie, więc każdy, kto nie planuje prowadzić takich for, może spokojnie w niego zainwestować. Z drugiej jednak strony - zgadzam się. Ma dużo zbędnych modułów i PHPBB3 bije go na głowę ;)

Mardag

Postprzez travel » 20 sie 2011, o 10:24 ·

Odgrzeję kotleta...:-)

Powtórzę to, co już kiedyś napisałem na jednym z forów.
Nawet najlepszy skrypt (tutaj niech każdy sobie sam odpowie, wg. niego, który to będzie) nic nie da, jeśli użytkownicy forum przestaną się udzielać, a treści na forum staną się nudne, mało interesujące, względnie poziom intelektualny prowadzonych dyskusji będzie z czasem malał.....

travel

PodróżnikPosty: 361Dołączył(a): 22 lip 2011, o 23:48

Postprzez tomeh » 2 paź 2011, o 23:21 ·

Kiedyś była wielka moda na przema teraz chyba się widzi coraz mniej for nowej daty. Ale mogę się mylić. Ogólnie opcjonalnie forum jest ok.

tomeh

Postprzez Sammael » 21 paź 2011, o 18:20 ·

Ciekawe co będzie jak wyjdzie (o ile wyjdzie) najnowszy Przemo w odsłonie phpbb3.

Sammael

Postprzez travel » 21 paź 2011, o 19:04 ·

Wątpię, że pojawi się trójka modyfikowana przez Przema.

travel

PodróżnikPosty: 361Dołączył(a): 22 lip 2011, o 23:48

Postprzez MarekAnna » 30 wrz 2015, o 12:11 ·

Ja tam z przema już dawno temu zrezygnowałem, nazbyt zasobożerne. Teraz stawiam na IPB a na mniej ważne fora idzie bb3.

MarekAnna