Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

Betatesting projektów phpBB3.PL

Betatesting projektów phpBB3.PL

Postprzez faw » 14 wrz 2008, o 21:42 ·

Pod wpływem ostatniego okresu czasu, zdecydowaliśmy się zmienić procedurę testowania naszych modyfikacji phpBB3. Do tej pory były one testowane tylko wewnętrznie, przez członków teamu. Teraz podjęliśmy decyzję o tym, aby również społeczność mogła się zaangażować i testować nadchodzące wydania naszych modyfikacji, na długo przed publikacją.

Na czym polega członkostwo w grupie Betatesterzy?

Każdy członek grupy ma dostęp do specjalnego działu, w którym na bieżąco są publikowane testowe wydania naszych modyfikacji. Może tam znaleźć paczki z modyfikacjami oraz szczegółowe informacje na ich temat. Zadaniem każdego betatestera jest przetestowanie w ciągu tygodnia każdej wydanej wersji kandydującej (czy też testowej) modyfikacji oraz poinformowanie o znalezionych błędach lub przedstawienie swoich sugestii. W razie potrzeby możliwe jest odstępstwo od terminu tygodnia, ale na pewno nie może to stać się regułą.

Co trzeba zrobić, aby zostać betatesterem?

Przede wszystkim, trzeba wykazać minimalną chociaż aktywność na forum. Nie jest to jednak aż tak istotne, jak podstawowa znajomość obsługi phpBB oraz umiejętność modyfikowania go. Mile widziana jest dobra znajomość PHP, rozumienie kodu oraz oczywiście logiczne myślenie. :)

Chęć przystąpięnia do grupy betatesterów naszych modyfikacji można wyrazić w tym temacie. Każdą kandydaturę rozpatrzymy indywidualnie.

Ekipa phpBB3.PL

faw

VeteranPosty: 407Dołączył(a): 7 lut 2008, o 12:39Lokalizacja: Kraków

Re: Betatesting projektów phpBB3.PL

Postprzez M4tEUSh » 14 wrz 2008, o 22:43 ·

Zgłaszam się!
Z obsługą phpBB3 nie będzie większych problemów, z modyfikowaniem również (instalacja modyfikacji). Znam marne podstawy PHP (jestem w trakcie uczenia się). Z resztą również nie powinno być problemu ;)

M4tEUSh

Postprzez Keenic » 15 wrz 2008, o 14:40 ·

Ja takze sie zglaszam.
Obsluge BB3 znam, modyfikowanie jej takze mi nie jest obce. Sam troche zmodyfikowalem forum. Instalacja modow nie sprawia mi problemow. PHP znam dobrze, pisalem nawet pare portali z wykorzystaniem mysql.
http://animecover.org - Pierwszy Polski portal o okladkach anime

Keenic

Posty: 103Dołączył(a): 7 lip 2008, o 23:53Lokalizacja: Poznań

Postprzez Marcin » 15 wrz 2008, o 19:27 ·

Nie widzę zbyt wielu chętnych dlatego także zgłaszam swoją kandydaturę :D

Tak jak koledzy wyżej mam opanowaną obsługę i modyfikowanie phpBB3 oraz wystarczająco rozumiem język PHP.

Marcin

Posty: 297Dołączył(a): 30 maja 2008, o 17:18Lokalizacja: Łukowica

Postprzez Solve » 15 wrz 2008, o 23:05 ·

Zatem ja także się zgłaszam. Potrafię modyfikować i obsługiwać phpBB3, mam 3 portale na nim, średnio znam PHP.
Obrazek
Zapraszam też na forum

Solve

CzarnoksiężnikPosty: 72Dołączył(a): 30 mar 2008, o 02:46

Postprzez mateofi » 20 wrz 2008, o 10:20 ·

Witam,

Ja chętnie mogę Wam pomóc w testowaniu modyfikacji. Myślę że znam ten skrypt całkiem dobrze. Mogę powiedzieć, że system szablonów phpBB 3 znam bardzo dobrze. Jeżeli chodzi o znajomość PHP, znam miałem z nim spory kontakt w przeszłości. Kiedyś napisałem swój własny miniCMS. Był to system blogowy z kategoriami i komentarzami i Panelem Admina oparty na MySQL. Jeżeli uznacie, że się nie nadaję, nie będę płakał ;)

Pozdrawiam
mateofi

mateofi

VeteranPosty: 410Dołączył(a): 23 sty 2007, o 09:32

Postprzez sibo » 20 wrz 2008, o 12:14 ·

:)
Patriae Fidelis

sibo

VeteranPosty: 344Dołączył(a): 21 mar 2007, o 20:31Lokalizacja: Poland, Poznań

Postprzez wiesieks » 18 lis 2008, o 20:53 ·

Jak coś mogę pomóc, jakieś tam doświadczenie mam trochę popisałem i tworzyłem - zapraszam do współpracy ;)
Szukasz dobrej reklamy, masz problemy w prowadzeniu forum, potrzebujesz grafiki albo po prostu chcesz pogadać..

Obrazek

wiesieks

Postprzez bjfs » 12 kwi 2009, o 15:01 ·

Zgłaszam się na ochotnika. Ciągle eksperymentuję z pewnym forum postawionym na phpBB3 i może się przydam. Doświadczenie mam takie, że miało się # na kilku systemach operacyjnych, więc chyba starczy ;P

Kod: Zaznacz cały

$_ = split(/( )/,'just,another,repl,hacker'); $_~~s/j/J/;
my $url='    http://bartek.stobiecki.eu    '; use v6;# ß⚡
$_~~s:g/\ //;$_~~s:g/\,/\ /;$_~~s/rep/Per/; say $url, $_;

bjfs

BetatesterPosty: 23Dołączył(a): 10 kwi 2009, o 12:21Lokalizacja: Piotrków Trybunalski, Polska, EU