Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

Nowy rok - nowy styl

Re: Nowy rok - nowy styl

Postprzez Ronnie » 2 sty 2010, o 18:59 ·

można edytować posty napisane w ciągu ostatnich 24h, jest to niezależne od stylu

Ronnie

Ort Hunter | Smerf GadułaPosty: 2766Dołączył(a): 10 kwi 2007, o 23:24Lokalizacja: Łódź

Postprzez simivar » 2 sty 2010, o 21:00 ·

Można prosić o udostępnienie możliwości zmiany stylu na poprzedni? Szczerze mówiąc, ten nie specjalnie mi się podoba, wolę stary, prostszy i ładniejszy.

#Edit:
Okay, zmieniłem w profilu.

Na dole macie jakieś dziwne 'krzaczki'.

simivar

Posty: 184Dołączył(a): 16 kwi 2009, o 21:50Lokalizacja: Nowa Huta

Postprzez Ronnie » 2 sty 2010, o 21:02 ·

przecież można zmienić styl na poprzedni o.O

Ronnie

Ort Hunter | Smerf GadułaPosty: 2766Dołączył(a): 10 kwi 2007, o 23:24Lokalizacja: Łódź

Postprzez lukasamd » 3 sty 2010, o 12:08 ·

Wszedłem na forum widząc adres i po chwili szok: gdzie ja jestem do cholery?!
Na szczęście po zalogowaniu znalazłem w ustawieniach profilu stary styl do ustawienia...

Moim zdaniem ten nowy to totalny niewypał - całkowicie nieczytelny i nie sugeruje w żadnym stopniu że to support phpBB3 :/
Nie lepiej byłoby odpowiednio zmodyfikować proSilvera i brać przykład z phpbb.com?

lukasamd

Postprzez napus » 3 sty 2010, o 12:46 ·

Zawsze znajdzie się ktoś komu się nie podoba.

napus

VeteranPosty: 7662Dołączył(a): 11 mar 2009, o 20:16Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez adamowski10 » 3 sty 2010, o 13:16 ·

Styl ogólnie ładny - trochę nie czytelny. Za dużo bajerów sprawia, że forum wolno chodzi. Ale i tak wielki szacun dla admina :clap: . Z kolei future light jest troszkę za jasny :roll: . Ale się nie tnie. Ale i tak zostaję na starym dobrym stylu... :)

adamowski10

Postprzez Schizo » 3 sty 2010, o 19:07 ·

Skin może i ciekawy, ale raczej mija się z techniczną tematyką tego forum.
Powróciłem do starego, bo na kompie z p4 2,0 coś słabo mi chodziło forum.

Pozdrawiam

Schizo

Postprzez LEW21 » 3 sty 2010, o 20:10 ·

robertone napisał(a):Ja używam Opery 10.1 i styl wydaje sie być ciężki, może to efekt tych przeźroczystości, nie wiem, może się czepiam.

me@djohnsc napisał(a):Aha, i podczas przewijania trochę mi się tnie na Firefoksie (nie wiem czy tylko ja tak mam)

Schizo napisał(a):Powróciłem do starego, bo na kompie z p4 2,0 coś słabo mi chodziło forum.

Niestety przeglądarki ciągle nie radzą sobie z wydajnym wyświetlaniem przezroczystości oraz webfontów, więc przygotowałem lżejszą wersję stylu - Future Light. Można ją włączyć w UCP.

robertone napisał(a):Co do błędów to awatar pod Operą jest niezbyt dobrze wyśrodkowany( ciągnie go na prawo jakieś 3 px i górna krawędź jest równa z krawędzią boksu logowania a z dołu jakieś 2 piksele wolnego pola i dają to zły efekt wizualny.

Dzięki, wiem, cały czas się zastanawiam co zrobić z tymi avatarami żeby nie rozpychały za bardzo panelu użytkownika, a przy tym nie wyglądały jak wciśnięte tam na siłę.

me@djohnsc napisał(a):Według mnie czcionka nieczytelna. Proponuję dać inny kolor nazw działów i ciut większy odstęp między ich opisami a nazwami działów.

Inny kolor ustawiłem, teraz chyba nie potrzeba większego odstępu.

robertone napisał(a):Ja bym dodał jakieś podświetlenie działów po najechaniu kursorem bo teraz zlewa się to wszystko w jedną całość

Eksperymentowałem z podświetlaniem, ale niestety nie wyglądało to dobrze. W związku z tym po najechaniu tylko zmienia się kolor nazwy działu.

lukasamd napisał(a):Nie lepiej byłoby odpowiednio zmodyfikować proSilvera i brać przykład z phpbb.com?

Modyfikacji prosilvera są już setki, i w przypadku każdej z nich widać, że to jest prosilver. Natomiast ja chciałem stworzyć coś innowacyjnego, coś co odróżni to forum od innych. Może nie jest to jeszcze projekt doskonały, ale cały czas nad nim pracuję i jestem otwarty na uwagi i sugestie. Jak widać powyżej biorę je pod uwagę.

Pozdrawiam,
LEW21
Potrzebujesz pomocy? Napisz na forum zamiast wysyłać komuś prywatną wiadomość lub pisać do kogoś przez jakiś komunikator.

LEW21

Papa SmerfPosty: 3196Dołączył(a): 18 cze 2006, o 12:17Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Almor » 3 sty 2010, o 20:29 ·

Styl forum według mnie bardzo oryginalny, na żadnym forum nie widziałem podobnego. Przy rejestracji miałem problem z reCAPTCHA (na innych stronach wyświetla się normalnie). Używam przeglądarki Chrome i Future Today wygląda bardzo dobrze lecz przy przewijaniu występuje lekkie opóźnienie ale to nie stanowi żadnego problemu.

Almor

NowyPosty: 1Dołączył(a): 3 sty 2010, o 20:03

Postprzez me@djohnsc » 3 sty 2010, o 20:43 ·

LEW21 napisał(a):Modyfikacji prosilvera są już setki, i w przypadku każdej z nich widać, że to jest prosilver. Natomiast ja chciałem stworzyć coś innowacyjnego, coś co odróżni to forum od innych. Może nie jest to jeszcze projekt doskonały, ale cały czas nad nim pracuję i jestem otwarty na uwagi i sugestie. Jak widać powyżej biorę je pod uwagę.

Pozdrawiam,
LEW21

No i Ci się udało. Oddzieliłbym chudziutką linią poziomą działy albo dał taki odstęp jak między Dla developerów | For developers a phpBB 3.1 bo np między Modyfikacje autorstwa phpBB3.PL a Inne modyfikacje według mnie trochę mały odstęp jest. To samo między Przedstaw się a archiwum ;) Future Light bym włączył dla gości. Rozumiem, że styl Future Today jest innowacyjny jednak wiele osób używa przeglądarek, które źle wyświetlają styl Future Today, co może zniechęcać.
Pozdrawiam Kamil

me@djohnsc