Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

Nowy rok - nowy styl

Nowy rok - nowy styl

Postprzez LEW21 » 1 sty 2010, o 21:17 ·

Wszystkiego najlepszego w nowym, 2010 roku!

Z okazji nadejścia nowego roku, chciałbym zaprezentować Wam nowy styl, który wykonałem specjalnie dla phpBB3.PL - Future Today. Jest on wykonany prawie od zera (a dokładniej to HTML bazuje na HTMLu prosilvera, ale bardzo się zmienił, a CSS został napisany całkowicie od nowa). Intensywnie wykorzystuje możliwości CSS najnowszych przeglądarek:
  • przezroczystości,
  • zaokrąglone rogi,
  • gradienty,
  • webfonty.
W związku z tym, najlepiej wygląda pod przeglądarkami takimi jak Safari, Chrome, Firefox 3.6 (beta) - tj. opartymi na silniku WebKit lub najnowszych wersjach Gecko, a poprawnie pod wszystkimi oprócz IE. Jednak nawet używając IE możliwe jest korzystanie ze strony, choć raczej miłe to nie jest.

Mam nadzieję że się Wam spodoba i uprzyjemni korzystanie z forum.

LEW21

PS. Styl był testowany, ale błędy mogą się zdarzać. Proszę o zgłaszanie ich tutaj.
Potrzebujesz pomocy? Napisz na forum zamiast wysyłać komuś prywatną wiadomość lub pisać do kogoś przez jakiś komunikator.

LEW21

Papa SmerfPosty: 3196Dołączył(a): 18 cze 2006, o 12:17Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowy rok - nowy styl

Postprzez Haker » 1 sty 2010, o 23:07 ·

Końcówka "Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie" nachodzi czy raczej jest przykrywana przez button "Zaloguj"

Edit:
Jeszcze BBCode w "edytuj podpis" po kliknięciu żadnej reakcji, oraz brak reakcji po kliknięciu wyślij również w "edytuj podpis", przynajmniej u mnie tak jest pod Firefox'em 3.5.6...
Ostatnio edytowano 1 sty 2010, o 23:19 przez Haker, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Haker

Posty: 105Dołączył(a): 8 cze 2008, o 14:08Lokalizacja: POLSKA

Postprzez LEW21 » 1 sty 2010, o 23:14 ·

Dzięki za zgłoszenie, poprawione.
Potrzebujesz pomocy? Napisz na forum zamiast wysyłać komuś prywatną wiadomość lub pisać do kogoś przez jakiś komunikator.

LEW21

Papa SmerfPosty: 3196Dołączył(a): 18 cze 2006, o 12:17Lokalizacja: Warszawa

Postprzez robertone » 2 sty 2010, o 13:07 ·

Witam

Ja używam Opery 10.1 i styl wydaje sie być ciężki, może to efekt tych przeźroczystości, nie wiem, może się czepiam. Dla mnie jakiś taki bardzo rozbudowany, za dużo bajerów, trudno się odnaleźć( może to kwestia przyzwyczajenia :?:

Co do błędów to awatar pod Operą jest niezbyt dobrze wyśrodkowany( ciągnie go na prawo jakieś 3 px i górna krawędź jest równa z krawędzią boksu logowania a z dołu jakieś 2 piksele wolnego pola i dają to zły efekt wizualny. Tyle na razie znalazłem, ale to moja pierwsza wizyta w tym roku ;)

robertone

Posty: 162Dołączył(a): 26 lis 2007, o 16:57Lokalizacja: GD Street

Postprzez majki » 2 sty 2010, o 13:39 ·

Styl jest brązowy jak ... i podobnie wygląda ....

Ps. Poruszanie się po nim jest nieintuicyjne do tego stopnia, że z powrotem musiałem zmienić defaulowy styl

majki

Postprzez me@djohnsc » 2 sty 2010, o 15:02 ·

Tak wygląda na Firefox 3.5.6 -> http://img338.imageshack.us/img338/3563/phpbb3.png

Według mnie czcionka nieczytelna. Proponuję dać inny kolor nazw działów i ciut większy odstęp między ich opisami a nazwami działów.

Ogólnie zmiany bardzo fajne ;)

Aha, i podczas przewijania trochę mi się tnie na Firefoksie (nie wiem czy tylko ja tak mam)

Dużo bajerów, trzeba się przyzwyczaić :P
Pozdrawiam Kamil

me@djohnsc

Postprzez Paweł3779 » 2 sty 2010, o 15:56 ·

Aha, i podczas przewijania trochę mi się tnie na Firefoksie (nie wiem czy tylko ja tak mam)

Ja na Google Chrome również tak mam. Na Firefoxie sprawdzałem i też się tnie.
Ale styl poza tym bardzo ładny i przyjemny dla oka :)
http://hotgsm.pl - Zapraszam :)

Paweł3779

Postprzez Ronnie » 2 sty 2010, o 16:49 ·

me@djohnsc napisał(a):Aha, i podczas przewijania trochę mi się tnie na Firefoksie (nie wiem czy tylko ja tak mam)

Paweł3779 napisał(a):Ja na Google Chrome również tak mam. Na Firefoxie sprawdzałem i też się tnie.

sprawdźcie na Firefoksie 3.6b5

Ronnie

Ort Hunter | Smerf GadułaPosty: 2766Dołączył(a): 10 kwi 2007, o 23:24Lokalizacja: Łódź

Postprzez robertone » 2 sty 2010, o 17:14 ·

Ja bym dodał jakieś podświetlenie działów po najechaniu kursorem bo teraz zlewa się to wszystko w jedną całość

robertone

Posty: 162Dołączył(a): 26 lis 2007, o 16:57Lokalizacja: GD Street

Postprzez adamowski10 » 2 sty 2010, o 18:47 ·

Hmmmm Na google chrome nie można edytować postów ze starego stylu a z tego nowego tak - na innych przeglądarkach nie wiem.

adamowski10