Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

Tani hosting i domena pod forum ogrodnicze

Tani hosting i domena pod forum ogrodnicze

Postprzez beamad1 » 9 paź 2015, o 07:47 ·

Witajcie. Mam zamiar założyć forum ogrodnicze. Niewielkie, myśle że z 150-300 wejść dziennie. Chcę kupić tani ale dobry i bezlimitowy hosting. Przyglądałem się stronie www.wordkom.pl Mają tam hostingi od 30zł netto za 3GB pojemności dyskowej bez limitu. Czy taki serwer mógłby mi wystarczyć? Czy może wybrać 10GB dysk za 58zł? Co sądzicie o tej ofercie? atrakcyjna? A czy odnowienie domeny .pl za 50zł to oferta godna zainteresowania. Będę wdzięczny za opinie

beamad1

NowyPosty: 1Dołączył(a): 9 paź 2015, o 07:13

Re: Tani hosting i domena pod forum ogrodnicze

Postprzez weronek » 8 gru 2015, o 13:37 ·

Bardzo dobrą ofertę domen znajdziecie na https://www.swiatdomen24.pl/
Jeśli szukacie czegoś dobrego pod biznes i nie chcecie mieć później problemu z przedłużeniem takiej domeny, to polecam Wam te namiary.

weronek

Postprzez ameba » 18 sty 2016, o 13:14 ·

Sprawdź ofertę w Cal.pl firma oferuje zarówno hosting jak i domeny internetowe w przystępnej cenie.

ameba

Postprzez Tomczik21 » 1 lut 2016, o 00:24 ·

Sprawdź ofertę atthost.pl i porównaj do tego co zaproponowała reszta. Masz tam pakiet 21gb powierzchni z nieograniczonym transferem za 79zł brutto. Mógłbyś udostępnić użytkownikom uploadowanie obrazków na Twój serwer z tak dużą powierzchnią.

Tomczik21

Postprzez Radosław » 17 mar 2016, o 15:01 ·

Warta uwagi jest też oferta od dhosting.pl. Cieszą się dobrymi opiniami i mają naprawdę atrakcyjne ceny. Na przedłużeniu również nie zdzierają, więc myślę, że warto się nimi bliżej zainteresować. Pod forum ogrodnicze spokojnie powinna wystarczyć najtańsza opcja hostingu wirtualnego, chyba że przewidujesz, że forum szybko zdobędzie dużą popularność to można wybrać coś takiego https://dhosting.pl/oferta/dvps.html

Radosław

Postprzez palace » 8 paź 2016, o 08:43 ·

ja korzystam z hostit. Mają fajne ceny i ogarniętą pomoc 24h na dobę.

palace

NowyPosty: 2Dołączył(a): 8 paź 2016, o 08:31Lokalizacja: Kraków

Postprzez wessiilo » 10 paź 2016, o 17:25 ·

Racja, hostit ma naprawde przyzwoite ceny.

wessiilo

NowyPosty: 2Dołączył(a): 4 paź 2016, o 10:49

Postprzez kazik123 » 13 paź 2016, o 21:00 ·

najlepiej jak serwery dedykowane będą bezpieczne i będziemy mieli dostęp do serwera przez całą dobę, zapewniony zaawansowany system zabezpieczeń, oraz opieka techniczna. Takie możliwości oferuje nam firma http://biznes.t-mobile.pl/pl/produkty-i ... dedykowany Sprawdźcie sami jakie możliwości dają ich serwery.

kazik123

Postprzez Bogdan » 26 sty 2017, o 21:32 ·

Najtaniej będzie jeśli kupisz domenę w OVH i hosting w Kylos. Firma hostingowa bardzo solidna, korzystam z ich usług już około 6 lat i jestem w pełni zadowolony. Konta hostingowe nie mają jakichś beznadziejnych limitów jak inne firmy, nawet "cięższe" strony z dużą ilością wejść działają doskonale. Support jest 24h na dobę, odpowiadają szybko i są bardzo pomocni, a to chyba najważniejsze. Ogólnie rzecz ujmując jeśli chodzi o stosunek ceny do oferowanych możliwości i supportu to jest według mnie lider na naszym rynku!

Bogdan