Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

Jaki najlepszy hosting pod forum z czatem.

Re: Jaki najlepszy hosting pod forum z czatem.

Postprzez Zygi » 4 paź 2015, o 16:17 ·

Teraz już nie ma problemu z hostingiem jest tego sporo. Bardzo tanio ma gbzl ,hexcom jak oczywiście nie potrzeba dużych wymagań.
Finansowanie dla Ciebie ,sprawdź ofertę!

Zygi

Posty: 6Dołączył(a): 21 maja 2015, o 12:50Lokalizacja: Polska

Postprzez tler » 29 paź 2015, o 01:02 ·

Jeśli nie przeszkadza link do własnego bloga, to mam taką podstronę u siebie i zawsze są umieszczone te z którym korzystam: strona hosting dla sklepu - dla sklepu, bo tematycznie z blogiem, ale fora też u nich trzymam.

tler

Postprzez Tomczik21 » 2 lis 2015, o 00:19 ·

Zygi napisał(a):Teraz już nie ma problemu z hostingiem jest tego sporo. Bardzo tanio ma gbzl ,hexcom jak oczywiście nie potrzeba dużych wymagań.

Faktycznie te gbzl wydaje się ciekawe, ale te hexcom już nie bardzo porównując między innymi do atthost :p.

Tomczik21

Postprzez imie » 13 lis 2015, o 13:34 ·

darmowy hosting stron z php i MySQL bez reklam - http://www.5v.pl

* brak ograniczeń transferu
* można podpiąć własną(!) domenę
* brak reklam(!) czy podpisów w stopce

... i wiele ciekawych innych opcji. Ja polecam :)

imie

Postprzez Luna_s20 » 20 lis 2015, o 23:04 ·

"Przez zupełny przypadek" w dziale "Oferta" jest pusto i nie ma informacji co to za hosting i ile czasu jest na rynku.

Przepraszamy, ale serwis jest jeszcze w trakcie tworzenia.
kontakt(małpka)5v.pl

To naprawdę nie dość, by zaufać i postawić stronę, z którą wiąże się ambicje większe niż utworzenie miejsca rozmów kolegów z podwórka o ulubionej drużynie.

Mogę wskazać np na bardzo ładny rozwój cba.pl - na którym obecnie stoi wiele naprawdę ciekawych i prowadzonych z pasją i umiejętnością stron. Niestety, reklama jest tak wielka i agresywna a płatności tak niewygodne, że nie ma nawet o czym mówić w przypadku poważniejszego projektu. Do tego nocne i weekendowe awarie baz danych nie pozwalają nawet na postawienie głupiego czatu dla 3 osób, jeśliby te osoby chciały dyskutować kiedy indziej niż po południu w dniu tygodnia. Ale ktokolwiek zapyta prywatnie, zawsze wskażę na płatny hosting. Na razie testuję webd'a. Wypadają słabiej niż można by było spodziewać się po reklamach, z prawdziwymi rekinami to bym ich nie porównała, choć na tle wielu płatnych rozwiązań są dość wygodni w obsłudze. Wady - przerwy w dostawie usługi, problemy z panelem podczas ich jakichś tam aktualizacji. Mocne strony to niska cena, wygodne płatności i fajna oferta oraz łatwość poruszania się po panelu. Wygląda na to że nadal się rozwijają, zobaczymy w co się rozwiną :)

Luna_s20

Postprzez jaruzel » 21 lis 2015, o 17:08 ·

Ja pod forum zawsze polecam hosting w Cal.pl bo sam mam u nich na hostingu postawionych kilka dużych for i wszystko działa bez problemów.

jaruzel

NowyPosty: 2Dołączył(a): 1 kwi 2014, o 11:52

Postprzez roniu5 » 27 lis 2015, o 22:05 ·

Polecam Hosting o12 sprawdzony i pewny, handlują też domenami i mają prosty program otoKreator do tworzenia stron www.

roniu5

Postprzez Tomczik21 » 30 lis 2015, o 12:51 ·

jaruzel napisał(a):Ja pod forum zawsze polecam hosting w Cal.pl bo sam mam u nich na hostingu postawionych kilka dużych for i wszystko działa bez problemów.

Kto za to płaci? Żenada. Dlaczego administrator nic nie robi z takim spamem?

Porównując tę ofertę do hekko, zenboxa czy atthostu chce mi się śmiać. Wyrazy współczucia dla ludzi, którzy dali się nabrać i na reklamy jakiegoś hostingu z dupy jakim jest ten cal.pl

Tomczik21

Postprzez kiwanski » 1 gru 2015, o 20:09 ·

Darmowe lub groszowe hostingi są raczej niewiele warte. Zależy kto, czego szuka, ale do poważnej działalności lepiej poszukać coś lepszego.

kiwanski

Posty: 5Dołączył(a): 1 gru 2015, o 20:06Lokalizacja: Police

Postprzez Tomczik21 » 3 sty 2016, o 22:24 ·

kiwanski napisał(a):Darmowe lub groszowe hostingi są raczej niewiele warte. Zależy kto, czego szuka, ale do poważnej działalności lepiej poszukać coś lepszego.

Droższe nie zawsze znaczy lepsze, poza tym co rozumiesz przez słowo "drogo"? Mam w atthost pakiet professional = 21gb powierzchni, nielimitowany transfer za 79zł brutto. Uważam, że to bardzo dobra oferta względem tego co jest na rynku.

Tomczik21