Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

Jaki najlepszy hosting pod forum z czatem.

Re: Jaki najlepszy hosting pod forum z czatem.

Postprzez web51 » 12 mar 2016, o 14:20 ·

Od kilku lat korzystam z linuxpl.com, obsługa na najwyższym poziomie, awarie przez te lata można policzyć na palcach jednej ręki, jeżeli zdarzyła się taka która trwała kilka godzin dostawałem darmowy miesiąc abonamentu.

web51

NowyPosty: 1Dołączył(a): 12 mar 2016, o 14:15

Postprzez eni » 3 kwi 2016, o 21:00 ·

Moim zdaniem warto, także rozważyć udogodnienia jakie ma dhosting.pl, sama rozważam zmianę hostingu i myślę właśnie o nich.Jednym z powodów dlaczego chce się do nich przenieść jest przejrzysty i funkcjonalny panel.

eni

Postprzez Radosław » 21 kwi 2016, o 16:08 ·

Jeśli przewidujesz dużą odwiedzalność to polecam wybrać VPS - dostajesz gwarantowane zasoby, czego nie ma przy hostingu współdzielonym. VPS nie musi być drogi i trudny w obsłudze. Zobacz sobie ofertę od dhosting - https://dhosting.pl/oferta/dvps.html - bardzo dobre parametry, a opłata miesięczna jest nieduża. Całe zarządzanie odbywa się przez bardzo intuicyjny panel.

Radosław

Postprzez kakao » 7 cze 2016, o 06:33 ·

Podbijam pytanie. Panowie, na dzień dzisiejszy jest gdzieś coś fajnego, oprócz tego co jest napisane już w temacie? Mam www.oburzeni.info często jest 50 osób online. Rekord to 150. Od kilku dni mam mczat moda i kiedy czatuje powyżej 3osob to tak masakrycznie spowalnia, że wywala błąd 500 wszystkim. Hosting jest w az.pl a obsługa ściemnia, że to błędy po stronie klienta nie serwera. Gdzie najlepiej zrobić migracje? Superhost.pl daje radę?

kakao

NowyPosty: 2Dołączył(a): 13 mar 2016, o 17:03

Postprzez krzysztofjarzyna » 1 lip 2016, o 14:24 ·

W dobie bezpłatnych hostingów moim zdaniem lepiej jest zainwestować w płatny. Ceny nie są wygórowane, idzie wynająć płatny hosting nawet za mniej niż 100zł rocznie to daje ok 8zł miesięcznie. Polecam przeczytać ten artykuł - dowiesz się, dlaczego nie warto inwestować w bezpłatne rozwiązania. Od siebie dodam, że w przypadku bezpłatnych hostingów jesteśmy wręcz klientami "gorszego sortu", odpowiedzi na zadane pytania czy zgłoszenia przychodzą z opóźnieniem i bardzo często na stronach dodawane są reklamy - czego raczej nikt z nas nie chce.

krzysztofjarzyna

NowyPosty: 2Dołączył(a): 1 lip 2016, o 14:22

Postprzez elkomp » 6 lip 2016, o 18:53 ·

Witam, mamy nagłą potrzebę ucieczki z home. Znajomy polecał mi kilka hostingów pod forum: hekko/linux/bizneshost. Czy ktoś z was ma doświadczenie z prowadzeniem forum na tych hostingach?

Pozdrawiam Łukasz

elkomp

NowyPosty: 2Dołączył(a): 6 lip 2016, o 18:50

Postprzez krzysztofjarzyna » 23 sie 2016, o 09:02 ·

Hekko możesz brać śmiało, u mnie w firmie korzystamy z ich usług i się sprawdza ok. Bizneshost miewa problemy ze stabilnością także chyba bym odpuścił. Poczytaj sobie.

krzysztofjarzyna

NowyPosty: 2Dołączył(a): 1 lip 2016, o 14:22

Postprzez gtesla » 4 wrz 2016, o 01:18 ·

Pod forum z czatem najlepszych hosting to chyba linuxpl - jak ktoś potrzebuje to może sobie wejść TUTAJ

gtesla

NowyPosty: 2Dołączył(a): 4 wrz 2016, o 01:14

Postprzez imie » 9 wrz 2016, o 10:21 ·

Też jakiś czas temu poszukiwałem dobrego darmowego hostingu i znalazłem naprawdę godny polecenia - http://5v.pl

imie

Postprzez a.cebulski » 26 paź 2016, o 10:53 ·

Przy tego typu forach dobrzy jest hosting który ma wysoki transfer. Ja od siebie do rozważenia mógł bym podrzucić seohost hosting SSD, miałem okazję próbować, ale na sklepie internetowym, wszystko ok.

a.cebulski

NowyPosty: 1Dołączył(a): 26 paź 2016, o 10:51