Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

Sklep internetowy

Re: Sklep internetowy

Postprzez Michiru » 12 cze 2014, o 10:26 ·

Ja na Twoim miejscu zaczęłabym od sprzedaży na portalach z darmowymi ogłoszeniami, bo w ten sposób dowiesz się, czy są jacyś chętni na zakup Twoich rzeczy i dzięki temu nic nie stracisz. Jeśli chodzi o stronę, to mogę polecić Ci sprzedajemy.pl, bo moja znajoma od jakiegoś czasu sprzedaje tam własnoręcznie wykonane bombki ze wstążek oraz biżuterię i bardzo chwali sobie ten portal. W sumie, za wystawienie rzeczy nie musisz nic płacić, a możesz na tym zarobić, więc myślę, że warto spróbować :).

Michiru

Postprzez kopieckreta » 27 sie 2014, o 17:06 ·

Ja przede wszystkim stawiam na pozycjonowanie. Od 2 lat pozycjonuję firmę z agencją http://www.design-pro.com.pl/ i co prawda parę miesięcy czekałem na efekty, ale teraz jest super :)

kopieckreta

Postprzez Komis » 18 wrz 2014, o 14:19 ·

Meczaro napisał(a):Taki sklep ma większą szansę powodzenia niż stacjonarny.

Ja bym tego tak nie uogólniał, sklep internetowy to to co widzicie wy właściciel może przecież proadzić normalny stacjonarny a allegro i sklep internetowy to tylko sposób na zwiększenie sprzedaży nic więcej. Tak czy inaczej konkurencja rzeczywiście jest duża i bez skutecznej reklamy zarówno w internecie jak i w otoczeniu lokalnym raczej ciężko się przebić. Agencja Reklamowa CONTACT jakiś czas temu przysłała mi ofertę i sam się zastanawiam czy nie zdecydować się na jakąś kampanie promocyjną bo u mnie troszkę wszystko siadło mają bardzo ciekawe portfolio http://www.arcontact.pl/. Tak czy inaczej niestety, ale w obecnych czasach bez reklamy to ciężko prowadzić biznes, allegro też nie odpuszcza i opłaty są zaporowe tym bardziej, że trzeba wyróżniać jak się chce coś sprzedać.

Komis

Postprzez unseen » 23 wrz 2014, o 19:14 ·

Pozycjonowanie jest tutaj kwestią chyba kluczową i sądzę, że większość się z tym zgodzi. I do tego działania poboczne jak marketing szeptany, żeby zyskać jak najwięcej klientów.

unseen

Postprzez Giraffe » 8 paź 2014, o 11:48 ·

A może spróbować samodzielnie z np.: Opencart 2. Prosty w instalacji i konfiguracji. Jeżeli potrafisz zainstalować phpBB to i Opencart zainstalujesz. Za darmo.

Giraffe

Posty: 6Dołączył(a): 8 paź 2014, o 11:34Lokalizacja: Guben/Niemcy

Postprzez unseen » 16 paź 2014, o 12:21 ·

A możesz napiszesz więcej o tym jak to się robi? Sądzę, że niektórzy Forumowicze będą za to wdzięczni.

unseen

Postprzez Giraffe » 31 paź 2014, o 10:54 ·

unseen napisał(a):A możesz napiszesz więcej o tym jak to się robi? Sądzę, że niektórzy Forumowicze będą za to wdzięczni.

Instalacja Opencart (hosting z CPanel):
https://www.youtube.com/watch?v=dbZep3S79hU

Instalacja Opencart XAMPP:
https://www.youtube.com/watch?v=t4ahLQiylTY

Instalacja Opencart (hosting direct Admin):
https://www.youtube.com/watch?v=rpGqOYcfYLQ

Mało tego, większość hostingów posiadają autoinstalatory, gdzie wystarczy kliknąć ikonę opencart i wszystko wykonuje się automatycznie.

Autoinstalatory znajdziemy praktycznie zawsze na hostingach z DirectAdmin lub CPanel.

W razie problemów pisać :)

Giraffe

Postprzez RedGreen » 23 lis 2014, o 12:56 ·

A nie lepiej zrobić własny sklep od podstaw na darmowym skrypcie? chociażby na PrestaShop, lub Opencart do tego skryptu jest full styli i to bardzo fajnych. Znam ten skrypt PrestaShop, jest bardzo funkcjonalny, i możesz go dostosować do swoich potrzeb.

Nie warto iść na łatwiznę, lepiej troszkę pokombinować, pomyśleć wysilić się i zrobić coś własnego i tak samo albo bardziej fajnego jak byś miał wydać kasę aby kupić sklep. A znam dużo darmowych i bardzo fajnych i ładnych szablonów do prestashop.

RedGreen

Posty: 31Dołączył(a): 19 lis 2014, o 12:31Lokalizacja: Łódź

Postprzez Giraffe » 23 lis 2014, o 13:10 ·

RedGreen napisał(a):A nie lepiej zrobić własny sklep od podstaw na darmowym skrypcie? chociażby na PrestaShop, lub Opencart do tego skryptu jest full styli i to bardzo fajnych. Znam ten skrypt PrestaShop, jest bardzo funkcjonalny, i możesz go dostosować do swoich potrzeb.

Nie warto iść na łatwiznę, lepiej troszkę pokombinować, pomyśleć wysilić się i zrobić coś własnego i tak samo albo bardziej fajnego jak byś miał wydać kasę aby kupić sklep. A znam dużo darmowych i bardzo fajnych i ładnych szablonów do prestashop.

Jeżeli myślisz o Prestashop i jej funkcjonalności wybierz Magento. Inaczej wybierz Opencart. Prestashop to tylko silnik opensource, dalej jest komercyjna i droga.

Giraffe

Postprzez szafran89 » 24 gru 2014, o 03:03 ·

Niedawno zacząłem przygodę z Magento. Jak dla mnie (początkującego) nie jest proste, tym bardziej jeśli trzeba coś zmieniać w kodzie.

szafran89

NowyPosty: 1Dołączył(a): 24 gru 2014, o 02:54Lokalizacja: Poznań