Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

Jaki jest najlepszy CMS

Re: Jaki jest najlepszy CMS

Postprzez Gedrant » 12 sty 2018, o 13:43 ·

Ja właśnie na wordpress pracuje bo jest bardzo dobry i stabilny. Trzeba właśnie działać w temacie ale jak ci przypasuje inna platforma to też nie ma problemu

Gedrant

NowyPosty: 1Dołączył(a): 12 sty 2018, o 13:34

Postprzez meru1 » 7 mar 2018, o 12:23 ·

Również polecam wordpress'a, jeszcze nigdy się na nim nie zawiodłem. Spełnia wszystkie potrzebne funkcje i jest łatwy w użyciu.

meru1

Posty: 8Dołączył(a): 6 mar 2018, o 20:59Lokalizacja: Suwałki

Postprzez sabina111 » 18 mar 2018, o 20:45 ·

Wordpress jest dobry do mniej rozbudowanych stron. Z kolei Joomla bardziej pasuje do większych sklepów i ogólnie bardziej rozbudowanych stron internetowych.

sabina111

NowyPosty: 3Dołączył(a): 18 mar 2018, o 20:31

Postprzez linda899 » 21 mar 2018, o 23:43 ·

A jaka jest najlepsza platforma sklepowa, aby prowadzić sprzedaż online? Macie takie? Wiem, że to troszkę inny temat, ale wszędzie szukam pomocy. Znalazłam jedno połączenie z systemem płatności tutaj. Co o tym myślicie, bo ja niestety nie mam wiele wspólnego z informatyką i nie znam się na takich rzeczach, dlatego chcę, aby ktoś pomógł mi takie sprawy pozałatwiać.

linda899

Postprzez Maciek09 » 30 mar 2018, o 09:44 ·

Ciężko jednoznacznie określić, który CMS jest najlepszy wszystko zależy od tego na czym na zależy i do jakiego typu strony internetowej ma być przeznaczony system. Wordpress przykładowo dobrze sprawdza się na prostych stronach firmowych gdzie nie trzeba wielu funkcjonalności, a z kolei Drupala możemy użyć do rozbudowanych serwisów czy portali. O tym drugim więcej można dowiedzieć się z tego artykułu http://strony-internetowe.biz.pl/cms-drupal-jako-system-do-zarzadzania-stronami-www/

Maciek09

Postprzez aAdam » 30 mar 2018, o 10:41 ·

sabina111 napisał(a):Wordpress jest dobry do mniej rozbudowanych stron. Z kolei Joomla bardziej pasuje do większych sklepów i ogólnie bardziej rozbudowanych stron internetowych.

Wordpress trochę się pozmienia jak na stałe wejdzie edytor Gutenberg. Chyba jednak na plus.

aAdam

NowyPosty: 1Dołączył(a): 30 mar 2018, o 10:14

Postprzez Roberes » 30 mar 2018, o 12:32 ·

Nie wiem czy idzie tak wybrać jeden najlepszy, jest wiele dobrych, zależy od wymagań.

Roberes

NowyPosty: 1Dołączył(a): 30 mar 2018, o 12:27