Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

Jaki jest najlepszy CMS

Re: Jaki jest najlepszy CMS

Postprzez RAFIO » 18 lis 2008, o 19:13 ·

Skiba260 napisał(a):Ja polecam ThePortal 2. Prosty i wygodny w obsłudze.Ma dwie wersje Standard i wersję klanową(w trakcie tworzenia) dla zainteresowanych adresik http://theportal2.pl

Ten skrypt jest tak dziurawy, że jego autor nie chce go używać na jego własnej stronie ;)
Obrazek

Cieszę się że uważasz, że znam odpowiedź na każde pytanie dotyczące phpbb3. Ale nie zawsze tak jest. Dlatego pisz na forum, a nie do mnie na pw, lub GG!

RAFIO

VeteranPosty: 807Dołączył(a): 15 gru 2006, o 23:57

Postprzez robertone » 21 lis 2008, o 11:16 ·

Ja używam Joomla 1.5.7 Pl + layout JaTelineII i nie narzekam. Właśnie stawiam na nim portal regionalny i instalacja podobna do phpbb3, polski support, jak masz kupioną orginalną templatke jak ja to na tej stronie masz angielski support dla twojego layoutu, a tam ludzie którzy odpowiadają się naprawdę znają(iwem bo korzystam czasami przy modelowaniu szablonu). Do joomli djest dużo modów czasem tylko sie zdarza że niektóre nie działają, ale raczej to wina szablonu którego sie używa.
Co do bezpieczeństwa to jak masz joomle na serwerze płatnym, zachowasz podstawowe kroki bezpieczeństwa(hasła itp) plus kopie bazy danych przez super program joomlapack(który może robic kopie strony jako plik instalacyjny) to nie ma obawy o włamy. Chociaz wiadomo że takie istnieją, ale to tylko z głupoty ludzkiej.
Pzdr

robertone

Posty: 160Dołączył(a): 26 lis 2007, o 16:57Lokalizacja: GD Street

Postprzez spooll » 10 lip 2010, o 17:14 ·

zdecydowanie joomla, zapraszam na joomla.pl i joomla.org (zakładka) extensions - wciąga noskiem wszystko. porównywalny drupal i wordpress

spooll

Postprzez cypeczek » 10 lip 2010, o 22:32 ·

Drupal przewyższa joomlę pod każdym względem, oprócz mnogości łatek i modyfikacji. Ja polecam mambo, mam z nim trochę doświadczeń i jest w porządku.

cypeczek

Don SmerfoPosty: 371Dołączył(a): 4 lut 2010, o 21:54Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Postprzez tomeh » 22 cze 2011, o 07:54 ·

Według mnie tylko Wordpress, inne to już bardziej problematyczne.

tomeh

Postprzez kyzm » 8 mar 2012, o 14:36 ·

Oczywiści że Joomla!Zdania są podzielone, każdy z tych systemów CMS jest dobry, to raczej zależy od osobistych upodobań i preferencji. Ja pracuje na Joomla od wersji 1.0. Fakt może kiedyś sprawiała sporo problemów mało doświadczonym użytkownikom, ale dziś z wersją 2.52 jest to system naprawdę godny polecenia. W internecie można znaleźć wiele dodatków, darmowych szablonów, mnóstwo wtyczek i to wszystko naprawdę za darmo.
Ostatnio edytowano 8 mar 2012, o 22:18 przez KrisNH, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Kryptoreklama.

kyzm

NowyPosty: 1Dołączył(a): 8 mar 2012, o 13:42

Postprzez BrotAks » 25 cze 2013, o 16:58 ·

Ja używam od ponad 3 miesięcy Umbraco. Wadą jest na pewno to, że większość ciekawych opcji jest płatna :)

Ale poza tym jest szybki w działaniu i łatwy w edycji.

BrotAks

NowyPosty: 3Dołączył(a): 25 cze 2013, o 16:54

Postprzez Wawi » 5 sie 2013, o 23:08 ·

Joomla!,Drupal i Wordpress. Jak dla mnie najlepsze.

Wawi

NowyPosty: 4Dołączył(a): 29 lip 2013, o 02:29

Postprzez Sammael » 7 sie 2013, o 21:56 ·

Żeś wybrał trzy nad wyborem któregoś ludzie mają największe problemy... :) Ja chciałem do mojego małego portalu zastosować Joomlę, ale przeraziłem się jaka z niej kobyła. Z wordpressa korzystam tylko do blogowania.
Od drupala trzymam się daleko, ale zbyt długo (prawie wcale) z niego nie korzystałem, więc niestety nie dałem mu szansy.

Sammael

Postprzez Klimas » 13 sie 2013, o 00:09 ·

W wordpress można zrobić praktycznie wszystko, Joomla! jest naprawdę dobrym CMSem.

Klimas

NowyPosty: 1Dołączył(a): 13 sie 2013, o 00:08