Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

Forum - Reklama

Re: Forum - Reklama

Postprzez kiwanski » 1 gru 2015, o 20:10 ·

Sama reklama w necie to za mało. Wszystkim wydaje się, że wystarczy tylko to, ale Ci, co mają najwięcej kasy zaglądają do sieci raczej rzadko.

kiwanski

Posty: 5Dołączył(a): 1 gru 2015, o 20:06Lokalizacja: Police

Postprzez peri » 21 wrz 2016, o 07:53 ·

Jeżeli chodzi o pozycjonowanie, to zawsze można wykonać je we własnym zakresie. Szczególnie jeżeli mowa o łatwych, lokalnych frazach. Czynniki wpływające na pozycje strony w wynikach wyszukiwania zostały opisane tutaj, we wpisie (dział z blogiem, ostatnie wpisy)

peri

Postprzez darek123 » 26 paź 2016, o 14:18 ·

Jest dosyć sporo możliwości reklamy w sieci. Zacznij może od jakiegoś SEO audytu, bo bez tego ani rusz z reklamą w internecie. Tzn. da się, ale po co? Potem możesz zacząć wykupywać miejsce na reklamę/artykuł w jakichś niedużych portalach. Oczywiście umiarkowanie niedużych. Strona wielbicieli miasta Grzdów Zdrój nie jest dobrym pomysłem :D Szukaj czegoś z ruchem minimum 50k miesięcznie. Często można za niewielkie pieniądze wykupić artykuł sponsorowany czy samo miejsce na reklamę. Tak zaczynałem prowadzić swoją stronę. Teraz jak zyski się zwiększyły to poszedłem w reklamę lokalną i zamówiłem kilka takich bajerów: https://www.druk-ara.pl/produkt/wydruk-na-banerze/. Liczba telefonów dziennie powoli rośnie :D grunt to dobrze je rozmieścić, przy ruchliwych trasach itd. Zwiększyło to także ruch na stronie :) Tyle ode mnie ;) Mam nadzieję że pomogłem :) Jakbyś miał jeszcze pytania to wal priv ;)

darek123

NowyPosty: 1Dołączył(a): 26 paź 2016, o 14:09

Postprzez fifek44x » 27 paź 2016, o 08:20 ·

Trzeba znać się na rzeczy żeby reklamować rzeczy.

fifek44x

NowyPosty: 2Dołączył(a): 26 paź 2016, o 09:43

Postprzez MaurycyPoland » 10 sty 2017, o 10:25 ·

wszędzie jeśli potrafisz się reklamować. :)
wideo mikroskop

MaurycyPoland

Postprzez Rudos » 21 sty 2017, o 20:24 ·

Wcześniej warto zdefiniować potencjalnych klientów wtedy konwersje będą na innym poziomie https://gielda-rolna.com/kombajny/ - taki mały przykład

Rudos

Postprzez megy » 24 sty 2017, o 09:52 ·

Moim zdaniem najrozsądniej dziś podzielić budżet reklamowy na różne metody promocji. Nie ma też co zapominać o lokalnej społeczności. Dobrze po prostu dodać ogłoszenie na portalu tupu http://www.reklama.pl/przetargi-zlecenia/reklama-zewnetrznawewnetrzna i ze wszystkich zgłoszeń wybrać najlepszą ofertę.

megy

Postprzez Kwartz » 24 sty 2017, o 10:04 ·

Podstawa to reklamować się wszędzie tam gdzie tylko to możliwe, tak jak już wspominano: fora, katalogi, blogi, social media, itd. To robi już każdy, ale jest też miejsce na działania nieszablonowe i własną kreatywność. Jeżeli ktoś się bardzo zaangażuje to pomysły przyjdą same, nie chce zdradzać niektórych autorskich, bo konkurencja nie śpi. Wiem jednak, że przy odpowiednim zaangażowaniu każdy jest w stanie do pewnych rzeczy dojść szybciej lub później.

Kwartz

Posty: 5Dołączył(a): 24 sty 2017, o 09:53Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Bogdan » 26 sty 2017, o 21:35 ·

Byle nie spamować linkami w treści wiadomości jak to ma tutaj na forum często miejsce... O, nawet dwa posty wyżej. Wygląda to słabo.

Bogdan

Postprzez Woitik » 16 lut 2017, o 13:54 ·

Z reklamą warto spróbować w social mediach, zwłaszcza na fb. Oraz pozycjonować na frazy niszowe z długiego ogona, trochę się poduczyć z marketingu internetowego i można rozreklamować forum o grach.

Woitik

NowyPosty: 3Dołączył(a): 16 lut 2017, o 13:49