Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

Forum CR-V Klub Polska

Regulamin działu

Dozwolone jest umieszczanie tylko linków do forów stojących na skrypcie phpBB3 i do stron posiadających takie fora. Wszystkie nowe wątki z linkami do stron nieposiadających forów lub posiadających fora na innych skryptach będą usuwane.

Zasada ta dotyczy wątków założonych 17 grudnia 2007 roku lub później.

Forum CR-V Klub Polska

Postprzez Easy » 10 maja 2014, o 13:21 ·

Forum miłośników i użytkowników Hondy CR-V oraz HR-V. Forum działa od końca grudnia 2013 roku, cały czas staram się rozwijać bazę danych - poradniki, porady detalingowe i inne.

Forum oparte jest o phpBB3 i styl Afterburner, który delikatnie przystosowałem do potrzeb klubu.

Adres forum: www.forum.crvklub.pl
Wsparcie phpbb3.pl się skończyło, zapraszamy na http://www.phpbb.pl/forum, znajdziecie tam między innymi najnowsze spolszczenie do phpbb3.1.x

Instalacja modyfikacji, aktualizacja phpBB3, Joomla i innych skryptów

Easy

Re: Forum CR-V Klub Polska

Postprzez aassddff » 17 maja 2014, o 12:36 ·

Easy napisał(a):Forum oparte jest o phpBB3 i styl Afterburner, który delikatnie przystosowałem do potrzeb klubu.

Ten sidebar po prawej z partnerami forum był domyślnie w skórce forum czy ręcznie to edytowałeś?

Easy napisał(a):Forum miłośników i użytkowników Hondy CR-V oraz HR-V.

Czy dla tak wąsko-tematycznego forum opłaca się robić osobne subfora dla poszczególnych województw? Pytam o Twoje doświadczenia.

Easy napisał(a):Forum działa od końca grudnia 2013 roku, cały czas staram się rozwijać bazę danych - poradniki, porady detalingowe i inne.

Myślę, że możesz powiększyć widget z Facebooka po prawej - jak są miniaturki avatarów i się zobaczy kogoś znajomego to jest większa szansa, że się kliknie "Lubię to!"

aassddff

Postprzez Easy » 19 maja 2014, o 18:48 ·

Na pewno większej integracji z portalami społecznościowymi nie będzie, po prostu ich nie trawię i dla mnie samo "Lubię to" jest wystarczające.

Fora dla poszczególnych województw, są i będą na moim forum, nie zamierzam nikogo ograniczać.

Tak, boczne menu było już w stylu.
Wsparcie phpbb3.pl się skończyło, zapraszamy na http://www.phpbb.pl/forum, znajdziecie tam między innymi najnowsze spolszczenie do phpbb3.1.x

Instalacja modyfikacji, aktualizacja phpBB3, Joomla i innych skryptów

Easy

Postprzez informative » 25 maja 2014, o 17:30 ·

Easy napisał(a):Na pewno większej integracji z portalami społecznościowymi nie będzie, po prostu ich nie trawię i dla mnie samo "Lubię to" jest wystarczające.

Fora dla poszczególnych województw, są i będą na moim forum, nie zamierzam nikogo ograniczać.

Tak, boczne menu było już w stylu.

Brawo - takie style lubie: proste czytelne i estetyczne. :)
życzę sukcesów :)

PS. Zarówno CRV jak i HRV są super wozami imho :)

informative