Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

phpBB SEO Premod V 3.0.7-PL1 - ponownie

phpBB SEO Premod V 3.0.7-PL1 - ponownie

Postprzez mankowski » 16 kwi 2010, o 11:37 ·

Witam,
"zainstalowałem dzisiaj phpBB SEO Premod V 3.0.7-PL1 - wydawało mi się, że będzie z polskim langiem. Pozory często mylą, polskiej paczki nie ma, a ta ze zwykłej wersji nie działa. Można gdzieś znaleźć rodzimy lang?"

Ktoś w odpowiedzi podał link do paczki - mam ta wersje zainstalowana, nie ma polskiego langa. Wiec prosze do kosza tematu nie pakowac, bo problem jest aktualny.

Dzięki,
Mariusz

mankowski

Re: phpBB SEO Premod V 3.0.7-PL1 - ponownie

Postprzez Ronnie » 16 kwi 2010, o 11:55 ·

mankowski napisał(a):Wiec prosze do kosza tematu nie pakowac

a możesz mi powiedzieć jaki to ma związek z P2J? poprzedni temat był w złym dziale, więc poleciał do kosza i ten też niedługo poleci...

Ronnie

Ort Hunter | Smerf GadułaPosty: 2766Dołączył(a): 10 kwi 2007, o 23:24Lokalizacja: Łódź

Re: phpBB SEO Premod V 3.0.7-PL1 - ponownie

Postprzez pawelooss » 16 kwi 2010, o 13:15 ·

Ehh, odpisałem tam: viewtopic.php?f=675&t=12078 (Wskazówka: katalog "language/pl".)

Sam z tej paczki korzystałem. Ale jeśli uważasz, że nie ma w niej języka polskiego, to proszę bardzo. ;]

"PL1" nie ma nic wspólnego ze spolszczeniem, tylko oznacza to poprawkę bezpieczeństwa nr #1.

pawelooss

LeniuszekPosty: 366Dołączył(a): 14 sie 2009, o 19:01